1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: JustynaS1975
2014-11-05, 18:52
Nawrót choroby - nie mam już sił, błagam, pomóżcie...
Autor Wiadomość
Malinova91 


Dołączyła: 04 Lis 2014
Posty: 2

 #1  Wysłany: 2014-11-04, 12:46  Nawrót choroby - nie mam już sił, błagam, pomóżcie...


Kiedy byłam w gimnazjum wykryto u mnie białaczkę. Zaczęły się badania, potem chemie, pobyty w szpitalu co trwało kilka lat w efekcie czego dopiero w tym roku podjęłam studia.Od jakichś dwóch lat trwa czy może trwała remisja. Ostatnie badanie kontrolne wykazało nawrót choroby. Co robić dalej? Nie chcę znów przez to wszystko przechodzić. Wydawać by się mogło że po ostatnich paru latach bycia no lifem wszystko powoli wraca do normy a tu okazuje się, że się mylę. Nie chcę umierać ale jednocześnie nie mam już ochoty walczyć z czymś co najwyraźniej jest nieuniknione
 
Ptaszenio 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2014
Posty: 1239
Skąd: Wrocław
Pomogła: 277 razy

 #2  Wysłany: 2014-11-04, 13:06  


Malinova,
masz 23 lata? Poddaj się leczeniu. Rozumiem, że masz dość, ale powiedz sobie, że chodzi o resztę Twojego życia - więcej, niż przeżyte 23 lata. Z pewnością warto. Pozdrawiam.

Jeśli potrzebujesz pomocy merytorycznej, zamieść proszę wszystkie dotychczasowe wyniki badań i dokumentację przebiegu leczenia.
 
Malinova91 


Dołączyła: 04 Lis 2014
Posty: 2

 #3  Wysłany: 2014-11-04, 14:38  


Co do pomocy merytorycznej póki co wszystko jest dla mnie jasne, od początku choroby kieruje mną ta sama pani doktor etc. Jest tylko ta druga strona medalu: chcieć czy nie. Przez chorobę straciłam przyjaciół, znajomych. W rodzinie też nie mam wsparcia. Może byłoby lepiej przez to przejść mając przy boku kogoś bliskiego. Choć może nie przy boku ale taką osobę na której ramieniu można się od czasu do czasu wypłakać, kogoś w rodzaju przyjaciela czy bratniej duszy. Właściwie sama nie wiem po co się tu żalę. Bo to tak czy inaczej nie poprawi stanu zdrowia a pokaże tylko że jestem egoistką. Przepraszam
 
Mediocris 


Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Pomógł: 6 razy

 #4  Wysłany: 2014-11-04, 15:02  


Egoizm? No bez przesady... masz prawo teraz myśleć o sobie. Przed Tobą zapewne jeszcze niejedna piękna chwila w życiu. Tylko się nie poddawaj!

Gdzie mieszkasz/studiujesz?

Pozdrawiam,
Mediocris
_________________
Weryfikuj/porównuj/krytykuj moje wypowiedzi - nie jestem nieomylny.
 
malwi186 


Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 92
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 3 razy

 #5  Wysłany: 2014-11-05, 18:15  


Malinova chorujesz na ostra białaczkę limfoblastyczną ?? Miałaś przeszczep ??ja tez na to choruje :(
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #6  Wysłany: 2014-11-05, 18:58  


Ponieważ (póki co, i o ile dobrze zrozumiałam) nie jest potrzebna pomoc merytoryczna, przenoszę temat do działu psychoonkologia <tu można porozmawiać, wymienić doświadczenia, jak sobie radzić z chorobą, leczeniem ...>
Pozdrawiam
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group