1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Moje hobby
Autor Wiadomość
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #16  Wysłany: 2009-05-07, 10:42  


Hehe, tara, Adminie drogi,

taaaa..
taka nuda, że chyba jeszcze z nikim nie spędzałam tak interesująco czasu -
możemy przy tym dłuuugo rozmawiać (i zawsze jest nam za krótko :mrgreen: ) albo i nie rozmawiać a i tak jest akcja w powietrzu :lol:
Bratnia dusza?
W takim bądź razie : albo mijasz się nieco z prawdą, że "nuuuda"
albo - może ja również nudna jestem? :shock:

:lol:

<uscisk>
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
mral 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 466
Pomogła: 75 razy

 #17  Wysłany: 2009-05-07, 11:26  


Cytat:
Mral, ja kupiłam swojego nikona po konsultacji ze znajomym profesjonalnym fotografem i to właśnie jego mogę ci polecić. Nikon D40. Sama wypróbowałam i mogę z czystym sumieniem ci go polecić. Jest najlepszy w klasie średniej według wielu osób.


Soja - Dzięki za pomoc :) , zakup mam już w planach ( musi trochę poczekać- kolejka).


Cytat:
tak jak Mral długo "kręciła" mnie fotografia i lubiłam atmosferę ciemni


Tara - U mnie to była łazienka, którą okupowałam godzinami ,przez co wciąż komuś się narażałam. :)
To co dzisiaj robie to nie to co planowałam: miałam być fotografem, później matematykiem a jeszcze później rolnikiem (a na tym to już kompletnie się nie znam). A skończyło się jak się skończyło. Zawodowo zajmuję się zarządzaniem i techniką, a może w odwrotnej kolejności techniką i zarządzaniem (trudno to ustalić czym więcej), ale na pewno zaczęłam od techniki.
_________________
Miejsce człowieka jest tam, gdzie jego wolność nabiera pełnego sensu.

Ks. prof. Józef Tischner
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #18  Wysłany: 2009-05-07, 13:25  


DumSpiro-Spero napisał/a:
albo - może ja również nudna jestem? :shock:


hehe i to jak ;) :lol:

Mral- ja musialam porzucić fotografię gdy mi sie chłop do mieszkania wprowadził, bo zdecydowanie przeszkadzał w procesie twórczym ;) Obróbka cyfrowa nie pociąga mnie ani trochę mimo iz w dzisiejszych czasach stała sie standardem. A zawodowo aktualnie zajmuję się zarządzaniem działem zakupów w firmie produkującej pierścienie tłokowe :D no i jesli mam trochę czasu to tłumacze - głownie dokumentację techniczną
 
mral 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 466
Pomogła: 75 razy

 #19  Wysłany: 2009-05-07, 18:26  


Widzę Tara, że kiedy się spotkamy będziemy miały dużo tematów do przedyskutowania. 8-) Bo oczywiście myślę, że spotkanie o którym pisałyśmy w innym wątku na pewno kiedyś dojdzie do skutku.
_________________
Miejsce człowieka jest tam, gdzie jego wolność nabiera pełnego sensu.

Ks. prof. Józef Tischner
 
As76 


Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: Marki

 #20  Wysłany: 2010-03-17, 18:26  


Witam.
Fajne macie hobby.
Moje dużo odbiega od normy :lol: :lol:
Moje hobby to posiadanie zwierząt i obrazy igłą malowane.
pozdrawiam.
_________________
Bóg nigdy nie da nam więcej
niż możemy udźwignać.
 
 
Caroline 



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 662
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Pomogła: 102 razy

 #21  Wysłany: 2010-03-17, 20:06  


As76 napisał/a:
Witam.
Fajne macie hobby.
Moje dużo odbiega od normy :lol: :lol:
Moje hobby to posiadanie zwierząt i obrazy igłą malowane.
pozdrawiam.


As76- jeżeli Ty twierdzisz, że Twoje zainteresowania odbiegają od normy, to ja juz wogóle o swoich wole nie wspominać :lol: , bo mało którą kobitkę interesuje komunikacja miejska, lotnictwo cywilne i język węgierski :lol: noooo i puzzle (of course 8-) )

PS. A zwierzęta też kocham- mam w domku: 2 psy, królika i świnkę morską
pozdrawiam Karolina
_________________
HISTORIA MAMY http://www.forum-onkologi...ejacy-vt599.htm
MOJA HISTORIA http://www.forum-onkologi...olog-vt6463.htm
 
 
As76 


Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: Marki

 #22  Wysłany: 2010-03-17, 23:23  


Caroline napisał/a:

As76- jeżeli Ty twierdzisz, że Twoje zainteresowania odbiegają od normy, to ja juz wogóle o swoich wole nie wspominać :lol: , bo mało którą kobitkę interesuje komunikacja miejska, lotnictwo cywilne i język węgierski :lol: noooo i puzzle (of course 8-) )

PS. A zwierzęta też kocham- mam w domku: 2 psy, królika i świnkę morską
pozdrawiam Karolina


Ha ha ha fajne hobby :lol: :lol:
Ja w zwierzętach jestem lepsza :lol: :lol:
2 psy w tym jeden w domu(Golden Retriever psi terapeuta),żółw stepowy synka,królik angora francuska córki,hodowla ryb Tropheusów Ikola (moja),kogucik i kurka (za domem) niby synka i klacz anglo-arabka :mrgreen: :mrgreen: a marzy mi się jeszcze Waran albo agama kołnierzasta ;) ;)
pozdrawiam Aneta
ps.puzzle uwielbiam :lol: :lol:
_________________
Bóg nigdy nie da nam więcej
niż możemy udźwignać.
 
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #23  Wysłany: 2010-03-17, 23:39  


Bratnie duszyczki 'zwierzaczkowe' - to ja dołączam do zacnego grona :mrgreen:
Moja hodowla to: 1 pies (Akita Inu), 4 szynszyle (2 parki, więc w porywach i do 8-miu bywa), 2 koszatniczki (degu inaczej), 1 burunduk (pręgowiec azjatycki), 1 chomik dżungarski (syna, ale z powodu nocnych hałasów w kólku wyprowadził go ze swojego pokoju) i 2 żółwie czerwonouche (wodne).

Pozdrawiam
 
pixi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 459
Skąd: Poznań
Pomogła: 73 razy

 #24  Wysłany: 2010-03-17, 23:41  


mral napisał/a:
U mnie to była łazienka, którą okupowałam godzinami ,przez co wciąż komuś się narażałam. :)

:-D :-D ja też kiedyś narażałam się rodzince, która w końcu wymusila na mnie ustępstwo - łazienkę mogłam zajmować tylko w nocy( z zastrzeżeniem, że mam raz po raz wpuszczać ;)
To było dosyć dawno :mrgreen: , ale mojego starego " krokusa" i suszarkę jeszcze ciągle mam :lol:
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #25  Wysłany: 2010-03-17, 23:46  


pixi - fotografia fajne hobby, ale ja poszłam w stronę cyfrową i obróbki photoshopem np. - lubię się 'pobawić' taką obróbką fotek, przynajmniej nie ma problemu zajętej łazienki ;)
 
pixi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 459
Skąd: Poznań
Pomogła: 73 razy

 #26  Wysłany: 2010-03-17, 23:56  


też tak chcialam, ale własne dziecko wpędza mnie w kompleksy ;) , bo wszystko robi szybciej niż ja i ciągle proponuje, że ona to zrobi za mnie , a ja wtedy mam dylemat, czy uczyć się od niej obslugi programów, czy też uczyć, żeby, czyniąc takie propozycje , :lol: staranniej ukrywala, co myśli o niedołęstwie cyfrowym biednej starej matki :lol:
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #27  Wysłany: 2010-03-18, 00:06  


Z cichacza Pixi jak dzieciątko śpi :) Fajowe rzeczy da się porobić i nie trzeba wielkiej wprawy na początek.
Choć przyznam szczerze - moje dziecię photoshopem się jeszcze nie bawi, więc mam przewagę :mrgreen:
 
As76 


Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: Marki

 #28  Wysłany: 2010-03-18, 00:11  


gontcha napisał/a:
Bratnie duszyczki 'zwierzaczkowe' - to ja dołączam do zacnego grona :mrgreen:
Moja hodowla to: 1 pies (Akita Inu), 4 szynszyle (2 parki, więc w porywach i do 8-miu bywa), 2 koszatniczki (degu inaczej), 1 burunduk (pręgowiec azjatycki), 1 chomik dżungarski (syna, ale z powodu nocnych hałasów w kólku wyprowadził go ze swojego pokoju) i 2 żółwie czerwonouche (wodne).

Pozdrawiam


Ha haha w takim razie nie pokazuję tego posta mojemu 7 letniemu synkowi,bo po przeczytaniu jeszcze gotów się do Ciebie przeprowadzić. :lol: :lol:
Oczywiście na jakiś czas. :mrgreen:
Sąsiedzi mają Akite inu i jest słodziak ,szynszylki są słodkie,ale taka ilość :shock: ,dżungarka mieliśmy przed królikiem z żółwiami to też miałam dylemat,ale ostatecznie zostało na stepowym. :lol:

[ Dodano: 2010-03-18, 00:14 ]
gontcha napisał/a:
Z cichacza Pixi jak dzieciątko śpi :) Fajowe rzeczy da się porobić i nie trzeba wielkiej wprawy na początek.
Choć przyznam szczerze - moje dziecię photoshopem się jeszcze nie bawi, więc mam przewagę :mrgreen:


Hahahah moje dziecię ma 13 lat a od 4 lat bawi się fotoshopem :lol: :lol: ja przy niej to zielona jestem. :?ale?: :?ale?:
Wzięło wzór z taty i robi małe reklamki :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Bóg nigdy nie da nam więcej
niż możemy udźwignać.
 
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #29  Wysłany: 2010-03-18, 00:19  


As76 - mój synuś ma 9 lat i też jest maniakiem (po mamusi :shock: ). Kiedyś miałam zwierzaków znacznie więcej - hehehe, hobbystycznie i zawodowo (jestem biolog od zwierzątek) - moja pasja to gryzonie, im dziwniejsze tym lepiej, miałam takie stwory jak skoczki tłustoogoniaste, suwaki egipskie, myszy kolczaste i inne dziwne.
Mój najstarszy szynszyl ma 13 lat, a żólwie to już prawie 16-mają. Najmłodszy w tym towarzystwie jest chomik (wiadomo, krótko żyją) i burunduk.
 
pixi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 459
Skąd: Poznań
Pomogła: 73 razy

 #30  Wysłany: 2010-03-18, 00:27  


gontcha, - na "bezwstydnym" zdjęciu siedzisz na jakiejś łajbie- to co z tym wodniactwem - hobby, czy nie? ( bo ja mam patent sternika :) )
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group