1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Luika - komentarze
Autor Wiadomość
Luika 



Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 262
Pomogła: 65 razy

 #1  Wysłany: 2012-02-06, 18:23  


Kochani, strasznie dziękuję za te wspaniałe wpisy...... Czy można poryczeć sobie trochę ze szczęścia? hehehehe łzy w oczach mi się zakręciły ze wzruszenia ;)

Ja myślę,że każdy, kto komuś choć trochę pomoże jest NIESAMOWITY ;) Warto BYĆ, warto ŻYĆ, warto walczyć ;) WIEM o tym ;)

Wiecie, to forum jest niesamowite ;) Ludzie się wspierają, pomagają a przedewszystkim ROZUMIEJĄ!!!!

A co u mnnie? Jak zwykle zaszalałam i zmieniłam miejsce pobytu ;) Porwała mnie moja siostra razem z moim zwierzyńcem i u niej "zimuję";) Dajcie spokój co za życie? Teraz się tułam jak cygan ;) A ja zawsze marzyłam o domku na wsi , przy jeziorku z gromadką zwierzątek pod bokiem.... może mały pensjonacik? Agroturystyka? ehhhhhhh rozmarzyłam się nieco ;) )))

Bo ze mnie zwykła wieśniara jest i tyle ;) )))))

Całuję mocno ;*****
_________________
nie boję się ;)
http://mamczerniaka.blog.pl/

Czerniak złośliwy, Clark III, naciek 9 mm
Melanoma epithelioides partim fusocellulare typus nodularis cutis, exulcerans, T4bN1aM0
» Mój wątek na tym Forum «
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #2  Wysłany: 2012-02-06, 18:33  


Luiko, Nothing happens unless first the dream :)
Marzenia masz, to z Twoją wiarą osiągniesz wymarzony cel. :) Wykorzystaj to co w Tobie jest najlepszego, z czego korzystałaś w czasie leczenia i widzę, że nadal masz i korzystasz. Wszystko przed Tobą. :)
Ucałowania :cmok:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
jadźka49 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 31 Gru 2010
Posty: 1046
Skąd: Szczecin
Pomogła: 181 razy

 #3  Wysłany: 2012-02-06, 18:49  


JustynaS1975 napisał/a:
Luiko, Nothing happens unless first the dream :)
Marzenia masz, to z Twoją wiarą osiągniesz wymarzony cel. :) Wykorzystaj to co w Tobie jest najlepszego, z czego korzystałaś w czasie leczenia i widzę, że nadal masz i korzystasz. Wszystko przed Tobą. :)
Ucałowania :cmok:

Luiko zgadzam sie z Justyna w 100%, jestes niesamowita! Trzymaj tak dalej, marzenia sa po to zeby marzyc i je realizowac, czego Ci życze z calego serca, aby mareznia z agroturystyka staly sie faktem :uhm!:
_________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. -Paulo Coelho
 
Lideczka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 526
Pomogła: 82 razy

 #4  Wysłany: 2012-02-06, 19:11  


Luiko jak dobrze słyszeć że u Ciebie wszystko dobrze. Wyrwałaś się z tamtego świata bo tu jestes potrzebna i masz niejedno do zrobienia.. Ściskam " Wieśniaro" :in_love: :brav:
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
marjanna 


Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 354
Skąd: Warszawa
Pomogła: 74 razy

 #5  Wysłany: 2012-02-06, 19:32  


Luiczka,

pozazdrościłam Ci wsi o której pisałaś niegdyś
i postanowiłam pomieszkać na wsi!
Wszystko już postanowione, wypowiedzenie w pracy złożone i z wiosną zmianiam lokum. Będą zwierzaki i będzie ogródek oraz przetwory owocowe na zimę....

Jak się zorganizuję, to zapraszam na rekonwalescencję i rekreację na moją wieś |oyeah|

Cieszę się, że u Ciebie ok. |happy|
Dobrze poddać się czasem opiece bliskich i przestać zgrywać "Zosie samosie" i twardzielkę.

buziaki
Marjanna
 
Luika 



Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 262
Pomogła: 65 razy

 #6  Wysłany: 2012-02-06, 21:22  


Dziewczyny wiecie jak to jest z marzeniami? Zwyczajnie się spełniają ;) Jak byłam małądziewczynką, to jechałam z Tatkiem do Olsztyna i na górce zobaczyłam dom, "jak ja bym chciała tam mieszkać na tej górze"-pomyślałam. Dziś własnie na tej górze mam działkę i swoją wieś, obok tego domu. Kiedyś myślałam "chciałabym w końcu poleżeć i pachnieć" i.... o zgrozo moje marzenie się też spełnił0.... rok 2010 to rok leżenia i pachnienia hehehhehehe i choć nie do końca było takie to spełniło się ;) Kiedyś chciałam mieć doga - mam. Chciałam aby moja Mała córeczka była podobna do swojej ślicznej cioci -JEST (choć już urosła to dalej taka sliczna) i co tu dużo mówić?
Teraz myślę o wygranej w lotto (już nawet rozplanowałam wydatki hihihihih) no i oczywiscie agroturystyka. Dam radę ;) ))))

Marjanko, Ty to działasz dziewczyno! Piszę się oczywiście na wiejskie odwiedziny, tylko ja zapsiona jestem i jeden mały "kurczaczek-cycek" chihuahua jest zawsze ze mną ;) )) Nie wiem czy zniosłabyś tego szaleńca hehehehe.
_________________
nie boję się ;)
http://mamczerniaka.blog.pl/

Czerniak złośliwy, Clark III, naciek 9 mm
Melanoma epithelioides partim fusocellulare typus nodularis cutis, exulcerans, T4bN1aM0
» Mój wątek na tym Forum «
 
Lideczka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 526
Pomogła: 82 razy

 #7  Wysłany: 2012-02-06, 22:28  


Luika ja też mam chichuachue. Mój mały syneczek to jest :-D
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #8  Wysłany: 2012-02-06, 22:50  


Luika, :)
Miło się Ciebie czyta :)

Pozdrawiam.
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
marjanna 


Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 354
Skąd: Warszawa
Pomogła: 74 razy

 #9  Wysłany: 2012-02-07, 20:48  


Luika,

psiczka jest również zaproszona do cioci Marjannki :rott:

xxxx
 
Lideczka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 526
Pomogła: 82 razy

 #10  Wysłany: 2012-02-07, 21:11  


Marjanna Luika szykuja Wam się cudowne wakacje...Bedzie sie działo :sun: :hehe:
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
sylwia3 



Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 227
Pomogła: 19 razy

 #11  Wysłany: 2012-02-08, 09:46  


Luika, po wpisie na wątku żałoba, postanowiłam przeczytać wątek Twojej choroby - jesteś NIESAMOWITA!!! Fantastyczna kobietka!! Taka pełna optymizmu - dziękuję że dane mi było poczytać o Tobie.... :) Trzymaj się cieplutko |uscisk| |uscisk| |uscisk|
_________________
Kocham Cię Mój Mamulku ;* 05.01.2012 15:55
 
jadźka49 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 31 Gru 2010
Posty: 1046
Skąd: Szczecin
Pomogła: 181 razy

 #12  Wysłany: 2012-02-21, 07:15  


Nie masz watka kciukowego, wiec pozwole sobie tutaj napisac: STO LAT!!!! Wszystkiego najlepszego zdrowia, zdrowia i pogody ducha :) :flow:
_________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. -Paulo Coelho
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #13  Wysłany: 2012-03-28, 13:53  


Luika co prawda nie jestem chora na czerniaka, ale przeglądam wątki o czerniaki. Gdy Ty się pojawiasz na forum, to wnosisz pozytywne światełko. Człowiek od razu się uśmiecha. :)
Pozdrawiam Cię serdecznie :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Luika 



Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 262
Pomogła: 65 razy

 #14  Wysłany: 2012-03-28, 13:59  


Dziękuję Justynko za miłe słowa ;*Strasznie mi miło,że o mnie pamiętacie ;)

Własnie miałam odnaleźć swój wątek ale zobaczyłam,że dużo nowych wątkow się pojawiło.... Na całe szczęscie jesteśmy wsród swoich i razem DAMY RADĘ!

U mnie spokój. Trochę się podziębiłam, bo na chwilę życiowego doła złapałam ale juz się otrząsnęłam i jest co raz lepiej.
Mam plany aby w kwietniu wyrwać od onkologów badania, bo już dawno ich nie robiłam ;)
Także działam!
_________________
nie boję się ;)
http://mamczerniaka.blog.pl/

Czerniak złośliwy, Clark III, naciek 9 mm
Melanoma epithelioides partim fusocellulare typus nodularis cutis, exulcerans, T4bN1aM0
» Mój wątek na tym Forum «
 
izabelaw1 



Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 71
Pomogła: 11 razy

 #15  Wysłany: 2012-03-28, 14:12  


Nie wierzę w to co przeczytałam,czyli jednak cuda sie zdarzają!!!Dziękuję Ci kochana za Twoje wpisy,biorę się za siebie i tez stawię czoła temu przeklętemu czerniakowi,który chciał mnie zdusić.Koniec użalania sie nad sobą.Trzymam kciuki za Ciebie.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group