1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
Autor Wiadomość
Moherowa 


Dołączyła: 07 Sie 2015
Posty: 4
Pomogła: 1 raz

 #166  Wysłany: 2015-08-07, 20:39  


Witam, niechcący zablokowałam sobie konto bo zapomniałam hasło.
Zalogowałam się od nowa i wchodzę pod tym nickiem, ale nadal to ja, Wiosna.
Piszę o tym, bo ktoś wysłał mi jakieś prywatne wiadomości, do których nie mam dostępu. Dopóki Admini mi nie pomogą przywrócić starego konta, nie będę mogła ich przeczytać.

U nas wakacje, więc dużo się dzieje, i dzieci - mam nadzieję - mniej odczuwają stratę Taty. Byliśmy nad morzem i w jeszcze kilku fajnych miejscach. To nie wyleczy, ale morze trochę złagodzi dzieciom ból...

A ja czekam teraz na wyniki hist - pat mojej córki, miała usunięte dwa znamiona.
Na razie jestem spokojna, wyznaje zasadę, że dopóki nie ma złej wiadomości, to jest dobra wiadomośc.
W głębi duszy trochę jednak drżę, że będę się tu znów zakładać nowy wątek, tym razem dla córki...
Pozdrawiam wakacyjnie wszystkich, którzy walczą .
 
obertas 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1340
Skąd: Szczecinek
Pomógł: 184 razy

 #167  Wysłany: 2015-08-07, 20:56  


Wiosenko
Ja wiem po sobie, ile kosztuje dzwiganie się z kolan.
Nie każdego dnia.
Kilka razy dziennie.

Jesteś bo nie masz wyjścia jak być......, być dzielną.

Pozdrawiam serdecznie
obertas :flow:
PS.
Dużo wody upłynie z gór do morza, by zaczęło się inaczej dziać w myśli człeka.
_________________
http://www.forum-onkologi...romu-vt6563.htm
 
Moherowa 


Dołączyła: 07 Sie 2015
Posty: 4
Pomogła: 1 raz

 #168  Wysłany: 2015-08-10, 19:16  


Dziękuję Ci , Obertas za Toją obecnośc na forum, za Twoje słowa.
 
Wiosna 



Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 150
Pomogła: 36 razy

 #169  Wysłany: 2016-04-30, 22:09  


Minął ponad rok...
Życie się toczy...
W rocznicę śmierci Józka miała urodzić się moja pierwsza wnuczka. Przyszła na świat kilka dni wcześniej - w imieniny J. Niespodzianka - Maleństwo ma Zespół Downa i poważne wady wrodzone, m.in złożoną wadę serca. Drugie święta Wielkanocne trudne bardzo...

Kruszynka ma kochających rodziców, więc - tak czy siak - walczymy i nie poddajemy się. Trudne to życie, ale nikt nie obiecywał że będzie łatwo.

Za kilka dni jadę do Warszawy do lekarza z córką, u której zdiagnozowano boreliozę. Po raz pierwszy pojadę do Warszawy nie z moim J. ... Na samą myśl wracają wspomnienia. Kiedy myślę ,,Warszawa" staje mi przed oczami Centrum onkologii.
Muszę w końcu ,,odczarować" to miasto, te miejsca, dworzec, metro, pociągi...

Kibicuję wszystkim w tej walce, wszystkim życzę zdrowia i nadziei.
 
obertas 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1340
Skąd: Szczecinek
Pomógł: 184 razy

 #170  Wysłany: 2016-04-30, 22:36  Odczarownie? a czaruj ile wlezie


Wiosno?
Co napisać, by lico rozpromienić Twoje?
Jakoś wolno nam to idzie, ku lepszemu. Gdzieś mamrocze myśl, że to lepsze już b y ł o.
Prawda to li czy kłamstwo?
Zdaje się, że coś pośrodku.

Wiosna przyszła na całego, choć rześko za oknem. Odczaruj miasto, bo ono niczemu winne nie jest. Wspomnienia zawsze towarzyszyć nam będą.
Jadąc samochodem na : Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Ustkę, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Wrześnię, Konin, Warszawę,Żyrardów, Radom, Wrocław, Szklarska Poręba, Harrachov, Kielce, Rzeszów, Krynicę Morską, Krynicę Górską-Kraków, Zakopane, nie zliczę ani miejscowości ani dróg i ścieżek. Wspólnych chwil też nie zliczę.
Niczego nie zmienię z przeszłością za bary nie zawsze można się chwycić. Czasem nawet należy wręcz oddać pole.
Pisać przyszłość nie zapominając o tym co było.
Dziś rozmawiając z obcą osobą usłyszałem, że śmierć to wybawienie dla odchodzącego /odchodzącej i całej reszty świata pozostającej wśród żywych.
Coś w tym jest. My wiemy co.
Zamiast zmagać się z przeszłością należy stanąć w szranki z teraźniejszością zadbać o tych, o których możemy zadbać i powinniśmy.
A i najważniejsze -nie zapominajmy o sobie -taki zdrowy egoizm.

Nasi – po drugiej stronie- nie chcą – nie życzą sobie -nas u siebie -wcześniej-
kiedyś przyjdzie i na to czas-

Pozdrawiam serdecznie
obertas
:flower:
_________________
http://www.forum-onkologi...romu-vt6563.htm
 
arawis 



Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 676
Pomogła: 68 razy

 #171  Wysłany: 2016-04-30, 22:42  


Wiosna, dostałaś taki balast życia nie bez powodu zapewne. Jesteś silną i dzielną Babką :) Mi też Warszawa kojarzy się tylko z CO, wątek niemerytotryczny).

[ Dodano: 2016-05-01, 00:00 ]
Urwało mi wątek. Warszawa jest pięknym miastem, ale my rakowcy albo rodziny rakowców widzimy ją tylko pod kątem Ursynowa...

[ Dodano: 2016-05-01, 00:54 ]
arawis, I znowu mi ucięło. Dużo zdrówka dla córki i wnuczki. Pomyślności :)
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #172  Wysłany: 2016-05-01, 05:35  


Wiosna,

Wiosno kochana, masz taki promienny nick, musisz się dźwigać do życia jak ta Wiosna kiedy przychodzi do nas. Każde ździebełko trawy, każdy pączek na drzewie, krzewie pcha się do życia, słońca i wszystko pięknie rozkwita, zazielenia się i robi się kolorowo, właśnie Wiosną.

Ty droga Wiosno też musisz pomału, krok po kroku budzić się do życia mimo, że życie tak jak napisałaś
Wiosna napisał/a:
Trudne to życie, ale nikt nie obiecywał że będzie łatwo.
.

Czasami to życie jest ogromnie ciężkie, na pewno jesteś tego przykładem, doświadczyłaś i doświadczas rzeczywiście dużo bólu i trudnych chwil w życiu. Podobno dźwigamy w życiu taki krzyż, który jesteśmy w stanie udźwignąć, tylko trudno to zrozumieć jeśli wciąż los rzuca nam pod nogi kłody.

Wiosno kochana musisz mieć siłę, bo wcześniej tej siły potrzebowałaś dla swojej miłości - męża, teraz potrzebujesz dla kochanej wnuczki i Jej rodziców. Dla nich to zapewne trudny czas i mama, babcia, którą jesteś jest Im bardzo potrzebna.

Przytulam Cię Wiosno do serca i życzę, żeby życie Twoje było łatwiejsze i szczęśliwsze, życzę Ci dużo siły :tull:
 
Wiosna 



Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 150
Pomogła: 36 razy

 #173  Wysłany: 2016-05-13, 12:04  


Dziękuję Wam kochani za ciepłe słowa.
Zaglądam tu często i nawet jak nie piszę (bo nie wiem co) to mocno kibicuję walczącym. Zdrowia i sił życzę !
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group