1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Labkowe Wzgórze
Autor Wiadomość
Peti 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 762
Skąd: Szczecin
Pomogła: 175 razy

 #106  Wysłany: 2011-04-26, 21:37  





hau dzisiaj!

Zrobiła to!!! Pańcia zadzwoniła do tego pana, którego nie lubie, bo wkłada pod ogon takie coś, i powiedziała " Panie doktorze, chciałabym umówić Berrego na ciachnięcie"!!! :shock:

Jakie ciachnięcie :!: :?:

A potem się okazało: siedzę z pańciem i on mówi : widzisz Chłopie, jak mnie jeszcze słuchała, to mówiłem, że może sobie coś ciachnąć, a teraz to musimy coś wymyśleć"

Ale ale ona chce to zrobić już w tym tygodniu :shock: Wyobrażacie sobie mnie bez mojej męskości |wht?!|
Że niby niegrzeczny jestem? że niby mam problemy ze słuchem? Ze niby źle się zachowuje w staosunku do Peti, mimo że ona już nie pachnie?

Żart to jakiś czy co?

Po pierwsze- jestem bardzo grzeczny, wchodzę do łóżka dopiero, gdy pańcia już śpi.
Po drugie - słyszę bardzo wyraźnie a zwłaszcza gdy szeleści papierkami w kuchni
Po trzecie- ja tylko Peti bardzo kocham....czy muszą z tego bym od razu dzieci?

Tak więc, mam ogromny problem- mam nadzieję, że pańciu odwiedzi pańcię, gdy będzie spała i wyjaśni jej, że może sobie sama "coś tam uciąć" :evil:

No to do zaszczekania mimo, strasznie się boję - trzymajcie kciuki za pańcia.
_________________
Gosia
nie oddam Cię kochany...będę walczyć z tą chorobą!
 
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #107  Wysłany: 2011-04-27, 22:28  


;)
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
praptak :) 



Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 104
Skąd: Kraków
Pomogła: 15 razy

 #108  Wysłany: 2011-05-12, 09:23  


Wuuff Berry,

widzę, że masz ten sam problem co ja...

Mnie też dwunożni chcą pozbawić tego i owego- co dla mnie jest skarbem :(
Mówią, że jestem nieposłuszny, i zadziorny :twisted: - a ja przecież tylko ich bronię!
A pobiegać każdy może i te dziewczyny tak kuszą... :roll:

A największy dwunożny jak się rozbestwię ze szczekaniem i wogóle, mówi do mnie: cichutko eunuszku :evil:

Czasem mam ochotę narobić im do buta, ale jestem dobrze ułożonym psem ;)

Poczekam, poudaję idealnego (jakoś to wytrzymam) i liczę, że o tych swoich głupich pomysłach zapomną.
Swoją drogą zmiast zajmować się takimi pierdołami wzięli by mnie na jakąś małą, fajną wycieczkę w plener- taką 2 tygodniową np...
Tak bym im dał w kość, że nie wracali by do zakazanego tematu :--:

Muszę kończyć...
Najmłodszy dwunożny przyniósł mi piłkę :lol:
Sam mi ją wybrał i kupił :)
Jest z nich chyba najfajniejszy, tylko ciągle za mną łazi...
Ech, ludzkie dzieci ;)

Wooff :-D
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
wiki 



Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 207
Pomogła: 16 razy

 #109  Wysłany: 2011-06-01, 10:40  


Berusiu kochany co z tym ciachnięciem Twoim biedaku :/pociesza:/ Czekamy na wieści z Labkowego Wzgórza :)

Pozdrowienia dla Was wszystkich :-D
_________________
Pomiędzy ziemią a niebem kwitną pola nadziei
 
Peti 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 762
Skąd: Szczecin
Pomogła: 175 razy

 #110  Wysłany: 2014-10-13, 20:43  


Ludziki Kochane!

to ja - pamiętacie mnie jeszcze? Toż to ja Berry, fakt starszy zdziebko, już po " ciachnięciu", ale ciągle ten sam :-)
Wracam do Was, bo i tęskno za Wami no i muszę z kimś podzielić się moim psim losem...

a ten los ciężki....oj ciężki ;-) nie dość, że Peti ciągle tak samo zamęcza mnie, to jeszcze los zesłał do naszego domku coś takiego małego...niby to człowiek, ale jednak na czterech nóżkach:-)
Najmłodsza tym samym osiągnęła już miano Starszej a to na tych czterech to Najmłodszy:-)

No i tutaj zaczyna się mój ciężki los psi...pachnie toto bardzo cudownie..zwłaszcza wtedy, gdy pańcia woła mnie " Berry pieluszka" - oj mówię Wam...boskie chwile...:-)
Jednak oprócz tych cudownych chwil następują chwile troszeczkę gorsze, gdy to "coś małe" zaczyna odwiedzać nas na naszym posłaniu...z drewnianą łyżką w rączce...ale to historia na dłuższe opowiadanie:-)

Do zaszczekania-)


Berry, Peti i Maciek.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 301 raz(y) 152,92 KB

_________________
Gosia
nie oddam Cię kochany...będę walczyć z tą chorobą!
 
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #111  Wysłany: 2014-10-13, 20:46  


Peti napisał/a:
pamiętacie mnie jeszcze?

No jak nie, jak tak !

Peti napisał/a:
Najmłodsza tym samym osiągnęła już miano Starszej a to na tych czterech to Najmłodszy:-)

:) :uhm!:

Bardzo miło, że znowu gościcie na naszym forum. :-D
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Peti 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 762
Skąd: Szczecin
Pomogła: 175 razy

 #112  Wysłany: 2014-10-14, 11:26  




Poranne hau hau dla Was

Umówiłem się z pańcią, że może nie codziennie ( bo niby zajęta taka, już ja tam wiem najlepiej jak jest) ale obiecała, że chociaż raz w tygodniu pozwoli mi do Was skrobnąć pazurkiem
A mam tyle do opowiadania, bo dużo się wydarzyło u mnie, chociaż mówią, że psy mają cudne życie, bo albo śpią, albo jedzą no i jeszcze na spacerki chodzą. No z Waszego ludzkiego punktu widzenia może to tak wygląda, ale jest zdecydowanie inaczej! Pies musi być cały dzień czujny, bo zawsze w czasie tego snu jakiś ludź do kuchni pójdzie, lodówkę otworzy…coś tam zawsze może upaść na podłogę…a ja nie mogę pozwolić, żeby Peti wtedy szybsza była.
No prawdą jest to, że słuch już nie ten i Peti niestety tutaj jest lepsza ode mnie, ale co ja mam usłyszeć, to usłyszę ;-)

Jak Starsza do ręki ciasto weźmie słyszę wyraźnie, jak pańcia zaszeleści jakimś papierkiem słyszę również, jak Najmłodszemu pieluszkę zmieniają…oj to to słyszę najbardziej… a że nie słyszę jak panciostwo każe mi wyjść z pokoju…jak nie słyszę, gdy każą mi coś zrobić…no cóż…tak to bywa z psim słuchem ;-)

Są też chwile, gdy jestem trochę chory…no cóż, chyba trochę wiem, co przeżywacie, bo u moim psim życiu też „ spotkałem” tego „ obcego”, który uprzykrza Wam życie. Ale moje panciostwo szybciutko do tego pana, którego ja nie lubię mnie zawieźli…potem nic nie pamiętam…potem dziwnie widziałem i nogi mnie nie chciały trzymać, ale jak to ten pan którego nie lubię ( bryyy) powiedział coś takiego, że wycięli mi coś ( ! znowu mi coś wycinali) z marginesem i powinno być dobrze.
Co mi wycięli i co to jest ten margines to już nikt mi nie powiedział! Mogę nawet nie wiedzieć, ale najważniejsze jest to, że potem tak mnie pańcia tuliła i zdecydowała, że mi wolno więcej! Hau!!! Wiecie co to za radość móc więcej niż Peti!
I teraz rozumiem, że warto chodzić do tych panów, których nie lubiłem, bo mimo że nie zawsze jest przyjemnie, bo coś mi tam zawsze mogą ciachnąć, to jednak potem jest lepiej, czyli że pomagają. Wy Ludzie też macie takich " panów", których nie lubicie i się ich pewnie boicie jak ja, ale szczekam Wam z całych sił...nie bójcie się, bo Oni pomagają!

A o tym kto to jest Najmłodszy… i dlaczego dzięki niemu mamy duże brzuszki i do czego służy pieluszka to już następnym razem 

Do zaszczekania 
_________________
Gosia
nie oddam Cię kochany...będę walczyć z tą chorobą!
 
 
Ptaszenio 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2014
Posty: 1239
Skąd: Wrocław
Pomogła: 277 razy

 #113  Wysłany: 2014-10-14, 11:34  


Peti,
gratulacje - piękny potomek :flow:
 
jadźka49 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 31 Gru 2010
Posty: 1046
Skąd: Szczecin
Pomogła: 181 razy

 #114  Wysłany: 2014-10-14, 11:57  


Peti witaj serdecznie.
Strasznie dawno Cię tu nie było :) )
Pozdrawiam gorąco.
_________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. -Paulo Coelho
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #115  Wysłany: 2014-10-14, 19:07  


Peti
Super że dałaś znak życia! I to taki fajny!!!!
_________________
sprzątnięta
 
A-na 


Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 5

 #116  Wysłany: 2014-10-17, 17:02  


Oooo - jaką radochę sprawiłeś że się odezwałeś i pokazałęś Berrusiu!
::dance::
Czuję się jakby ktoś "najbliższy "się odezwał.
Pozdrawiam Was kochani :-D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group