1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kazik124x - komentarze
Autor Wiadomość
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #16  Wysłany: 2012-01-06, 23:44  


kazik124x napisał/a:
Może Kasprowy – Świnica – Kasprowy

Jeśli już zamierzacie ruszać z Kasprowego, to można dojść do przełęczy Zawrat i zejść do Doliny Pięciu Stawów. Zejście z Zawratu do Doliny Pięciu Stawów b. łatwe, powiedziałabym jak na Tatry Wysokie spacerowe. Natomiast dojście Kasprowy-Zawrat może nastręczać dla niektórych problemy w okolicach Świnicy. Trochę łańcuchów.
Również z Zawratu można zejść do Hali Gąsienicowej - jednak już trudniejszy szlak (niż Zawrat - Dolina Pięciu Stawów). Połowa szlaku po łańcuchach. Jednak w miarę bezpieczny, dzięki łańcuchom i 'kominom'.
Lubię Zawrat, jednak tam też bywa tłoczno. Hala Gąsienicowa jak dla mnie najpiękniejsza w polskich Tatrach.
O szlakach w Tatrach wiele mogę pisać.
Tak jak piszę Kalineczka - ładna jest trasa (jeden z moich ulubionych) ze Szpiglasową Przełęczą. Ja idę od Doliny Pięciu Stawów - Szpiglasowa Przełęcz - Morskie Oko (czasami zahaczam o Szpiglasowy Wierch). Przy Szpiglasowej Przełęczy od strony Doliny Pięciu Stawów przez jakiś czas łańcuchy (ale niezbyt trudno). Ale to piękna trasa.
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
kalineczka1980 



Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 185
Skąd: wrocław
Pomogła: 14 razy

 #17  Wysłany: 2012-01-07, 07:59  


Piękne jest to że przypadkiem ludzi odkrywają swoje wspólne pasje :)
pozdrawiam wszystkich łazików górskich :)
_________________
Mami *14.02.1961r. [*] 02.02.2012r. godz. 14:10.
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #18  Wysłany: 2012-01-07, 11:16  


kalineczka1980 napisał/a:
pozdrawiam wszystkich łazików górskich :)

Pozdrawiam Was serdecznie :)

PS. Tak pragnę znów wrócić w góry i powędrować, zmęczyć się, ale z zapartym tchem, z oczami szeroko otwartymi oglądać, podziwiać, wchłaniać urodę, majestat gór, całą sobą. :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
kazik124x 


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 71
Pomógł: 1 raz

 #19  Wysłany: 2012-01-09, 22:53  


Dzięki za sugestie i propozycje. Czekamy na propozycje z chęcią przejdziemy szlakiem w większej grupie , jeśli ma ktoś ochotę na Bieszczady lub inne strony to służymy noclegiem i bazą wypadową. Dla kogoś to nawet moje Jasło jest piękne (dla mnie osobiście takie jest ) mieszkam nad rzeką (300m) ryby, grzyby ,skansen „Karpacka Troja” (400m) http://www.karpackatroja.pl/home.html rekonstrukcja osady starszej niż Biskupin. Latem w razie odwiedzin nawet na miejscu jest co robić. Ale dość już reklamy wracam do głównego tematu. Ja skłaniam się do szlaku Kasprowy – Morskie Oko nie przyglądałem sie dokładnie opisom więc na dzień dzisiejszy to wiem tylko, że trasa długa na cały dzień ale w czerwiec u czy lipcu dnia jest dość aby przejść tylko czy kondycyjnie damy rade oto jest pytanie? Pozdrowienia dla wszystkich.
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #20  Wysłany: 2012-01-09, 23:01  


Cytat:
szlaku Kasprowy – Morskie Oko

Świetna trasa.
Jeśli przez Szpiglasową nie dacie rady lub coś ... to można przez Świstówkę z Doliny Pięciu Stawów do Morskiego Oka.
Pozdrawiam serdecznie
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group