1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jądra pestek moreli w walce z nowotworem
Autor Wiadomość
Magda W 


Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 3

 #1  Wysłany: 2012-11-09, 13:00  Jądra pestek moreli w walce z nowotworem


Witam,

Czytałam dużo dobrego nt. właściwości witaminy B17 w walce z rakiem. Czy w czasie chemioterapii też można je przyjmować?
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #2  Wysłany: 2012-11-09, 15:10  


Zajrzyj tutaj
http://www.forum-onkologi...wych-vt1813.htm
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
kasia1305 


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 17
Skąd: szczecin
Pomogła: 1 raz

 #3  Wysłany: 2013-01-19, 18:26  metody inne np B 17


dlaczego wy tak wszystko torpedujecie? napisałam posta o wit b15 pascie dr budwig pestkach moreli i został usunięty, nawet osoba która to zrobila nie raczyla wytłumaczyc dlaczego go usunęła, nie jednemu udało się wyjść z raka dzięki innym metodom niż te konwencjonalne, po co wogóle jest ten dział skoro usuwacie posty osób które próbuja wszystkiego a jednoczesnie nie odrzucaja pomocy lekarzy?
_________________
Kasia
 
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #4  Wysłany: 2013-01-19, 18:35  


Myślenie nie boli - warto próbować. Będę trzymał kciuki z nadzieją, że się wreszcie uda...
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
vioom 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 1286
Pomógł: 1048 razy

 #5  Wysłany: 2013-01-19, 19:29  


Czasami w życiu każdego człowieka zdarzają się rzeczy nieosiągalne... każdy jest inny więc i jego "rzeczy nieosiągalne" są inne :-D
_________________
www.rjforum.pl - Nowotwór jądra to nie wyrok! Masz wątpliwości? Dowiedz się więcej!
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #6  Wysłany: 2013-01-19, 22:14  


Zastanawia mnie dziwna u niektórych nieumiejętność, czy wręcz niechęć, w odróżnianiu pojęć "nie szkodzić" a "pomagać"...
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #7  Wysłany: 2013-01-21, 09:21  


kasia1305 napisał/a:
dlaczego wy tak wszystko torpedujecie? napisałam posta o wit b15 pascie dr budwig pestkach moreli i został usunięty, nawet osoba która to zrobila nie raczyla wytłumaczyc dlaczego go usunęła

Raczyłam. Poświęciłam Ci sporo czasu w trakcie naszej rozmowy telefonicznej.

kasia1305 napisał/a:
nie jednemu udało się wyjść z raka dzięki innym metodom niż te konwencjonalne

Nie udało się. Nikt jak dotąd nie przedstawił na to dowodu (nie mówię o plotkach, bo te są nic nie warte).

kasia1305 napisał/a:
po co wogóle jest ten dział

By ostrzec. By nie unikać trudnego tematu. Jeśli chociaż jeden chory czytając ten dział zrezygnuje z niefortunnego pomysłu skorzystania z "terapii" niekonwencjonalnej - to jest sens byśmy się tu męczyli tłumacząc, tłumacząc i jeszcze raz tłumacząc.

Jednocześnie podjęliśmy działania by dokonać zmian systemowych. Wraz z towarzystwami naukowymi w Polsce (onkolodzy) będziemy apelować o zmianę prawa w Polsce (zakaz reklamowania i handlu tym, czego w USA, Kanadzie i/lub Unii Europejskiej dawno zabroniono), ponadto w planie są szkolenia onkologów - by częściej i wyraźniej ostrzegali swych pacjentów.
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
kasia1305 


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 17
Skąd: szczecin
Pomogła: 1 raz

 #8  Wysłany: 2013-01-21, 21:06  pestki...


jakoś brak wytłumaczenie było w trakcie rozmowy telefonicznej, tylko papranie o opiece paliatywnej było, no ale cóż to tylko moje słowo któr nic nie znaczy przeciw słowom Pani Moderator.......
_________________
Kasia
 
 
jo_a 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 1951
Skąd: Górny Śląsk
Pomógł: 313 razy

 #9  Wysłany: 2013-01-21, 21:45  


Cytat:
Pani Moderator

Pani Administrator :)
kasiu1305... Skoro jesteś mądrzejsza od wszystkich, to przepraszam... Ale co jeszcze robisz na tym forum? Chcesz wszystkich nauczyć czegoś? Czy od nas (czytaj: forum) się czegoś dowiedzieć? Bo coś mi się wydaje, że ton mediatorski, jeżeli ktoś przeczytał jeden (swój) czy dwa (swoje) wątki... To za mało na nauczanie. Pozdrawiam... I żałuję, że inteligencja zamknięta na wiedzę.

[ Dodano: 2013-01-21, 21:46 ]
Podpisuję: Przyjaciel forum (mimo wszystko)
_________________
„Żółw musi być aż tak twardy, bo jest aż tak miękki”. St.J.Lec
Lider czerwonej kreski./Kuba Wojewódzki (tego forum).
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #10  Wysłany: 2013-01-21, 21:54  


jo_a napisał/a:
kasiu1305... Skoro jesteś mądrzejsza od wszystkich, to przepraszam... Ale co jeszcze robisz na tym forum?


Też sie właśnie nad tym zastanawiam od kiedy czytam te mądrości na temat witamin, bo u nas sam onkolog zabronił łykać witamin :roll:
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #11  Wysłany: 2013-01-22, 07:18  


kasiu1305, może zacznij eksperymentować na sobie, zamiast na chorym? A może zaczęłaś już po prostu truć swojego Tatę, i teraz z poczucia winy szukasz potwierdzenia, że jednak robisz dobrze? O co tu chodzi?
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
malaperelka 


Dołączyła: 12 Maj 2012
Posty: 88
Pomogła: 5 razy

 #12  Wysłany: 2013-01-22, 20:04  


Witam

Kiedyś, z pewnych powodów interesowałam się tematyką niekonwencjonalnych metod leczenia raka, w tym pestkami i wit B.17. Niestety publikacje są nieubłagane, te specyfiki nie leczą, ba nawet szkodzą. Nie będę się nad tym rozwodzić, napiszę tylko, że pewien mężczyzna, chory na raka kości, brał zastrzyki z tej "witaminy", jego stan się nie poprawił, pan dość szybko zmarł.

Zdecydowałam się tu napisać, ponieważ nie wyobrażam sobie eksperymentowania takimi środkami na bliskich. Każda substancja powinna być konsultowana z lekarzem prowadzącym.
_________________
Pozdrawiam,
A.
 
miećhaka_na_raka 



Dołączyła: 28 Mar 2012
Posty: 80
Pomogła: 13 razy

 #13  Wysłany: 2013-01-26, 18:47  


kasia1305 napisał/a:
nie jednemu udało się wyjść z raka dzięki innym metodom niż te konwencjonalne

Nie udało się. Nikt jak dotąd nie przedstawił na to dowodu (nie mówię o plotkach, bo te są nic nie warte).

sa dowody! chociazby w Polsce, wyleczyl sie ten chlopak, ktory napisal ksiazke" jak wyleczylem sie z raka w 90 dni"
_________________
fucktherak
 
vioom 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 1286
Pomógł: 1048 razy

 #14  Wysłany: 2013-01-27, 02:15  


Cytat:

sa dowody! chociazby w Polsce, wyleczyl sie ten chlopak, ktory napisal ksiazke" jak wyleczylem sie z raka w 90 dni"

Z tego co dobrze kojarzę książkę to chłopak wyleczył się z nowotworu jądra dzięki skutecznemu leczeniu KONWENCJONALNEMU. Polecam wszystkim lekturę Forum z mojego podpisu i poczytanie ilu chłopaków żyje bez nowotworu dzięki współczesnej onkologii :) To ogromny sukces medycyny a kolejny dowód na to, że za pomocą szamanów nowotworów nie da się wyleczyć...
_________________
www.rjforum.pl - Nowotwór jądra to nie wyrok! Masz wątpliwości? Dowiedz się więcej!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group