1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
III zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Autor Wiadomość
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #31  Wysłany: 2012-06-14, 20:19  


JustynaS1975 napisał/a:
u Gazdy jest wypróbowany ośrodek pod każdym wymaganym względem.




Dlatego też przystanełam na tym :)
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #32  Wysłany: 2012-06-15, 08:13  


Tak czy siak, gdzie by to nie było, warto już teraz zacząć myśleć o sponsorach.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #33  Wysłany: 2012-06-15, 11:34  


asia77,
Mam świadomość, że możesz czuć się trochę niefajnie...
Ale nie sposób odmówić racji uczestnikom dyskusji.
Nie sądzę aby należało sprawę zamknąć definitywnie, organizujmy następny zlot, szukajmy sponsorów ale szukajmy też nowych ośrodków.
Wrażenie, że mieszkańcy południa są w uprzywilejowanej pozycji trochę mnie krępuje...
Może warto przemyśleć nad wykorzystaniem środków z ewentualnego sponsoringu właśnie w taki sposób, aby zrekompensować koszty dojazdu, może warto trochę więcej dyskutować nad ograniczaniem kosztów przejazdu, łączeniem chętnych mieszkających w tym samym mieście lub rejonie.
asia77, Z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że nie ma na tym Forum "równych i równiejszych" wiem, że każda propozycja jest rozpatrywana a nasz głos brany pod uwagę.

Nie piszę tego aby zyskać względy Administracji... dobra dobra, my tam swoje wiemy... ;) / absenteeism
Myślę że zaangażowanie naszych Modów i Adminów widać na dosłownie każdym kroku i zasługuje na naprawdę najwyższe uznanie
:!1!: ::thnx:: :in_love:
_________________
romek
 
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #34  Wysłany: 2012-06-15, 11:59  


roman1130 napisał/a:
szukajmy sponsorów ale szukajmy też nowych ośrodków

Proponuję odwrotną kolejność :)
Sponsorowi należy przedstawić gotowy już kosztorys (a więc mieć "dopiętą" propozycję) - z tym, że trzeba mieć świadomość, iż im lepiej wynegocjowane ceny tym większa szansa na uzyskanie zgody sponsora :)
Poszukiwanie sponsorów proponuję pozostawić Fundacji - w zasadzie nie musimy ich specjalnie szukać, bo są :) . Kluczową kwestią pozostaje uzyskanie ich zgody na finansowanie rozsądnego projektu.
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #35  Wysłany: 2012-06-15, 12:20  


roman1130 napisał/a:
Mam świadomość, że możesz czuć się trochę niefajnie




Czuję się nawet więcej jak nie fajnie ,wyraziłam swoje zdanie .
Tak jak napisałam wcześniej nie będe brała dalej udziału w tej dyskusji. :)
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
Gusia 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 155
Skąd: Poznań
Pomogła: 45 razy

 #36  Wysłany: 2012-06-15, 14:03  


Oj gorąca dyskusja. Kmis i wielu innych wie,że u Gazdy wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Nawet gdyby na kolejny Zlot zgłosiło się więcej niż 50 chętnych , Gazda znajdzie dla nich lokum u zaprzyjaźnionych Żegiestowian i to na pewno w cenie nie odbiegającej od tej którą on proponuje. Wydaje mi się , że organizacja III Zlotu winna zostać w tych samych rękach. Wielki "SZACUN" dla Gazdy i Administratorów oraz dla Fundacji. Jak Bóg da to we wrześniu i my,choćby pieszo, ale zawitamy w Żegiestowie.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #37  Wysłany: 2012-06-15, 17:35  


Słuchajcie kochani... to nie jest tak, że ja się pcham do tego na siłę, i nie chcę, by ktoś takie wrażenie odniósł. Jeśli ktoś ma wizję innego miejsca - chętnie się włączę w organizację.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #38  Wysłany: 2012-06-15, 17:40  


jeżeli chcecie zmienić miejsce mogę zaproponować brzeg najgłębszego jeziorka w Polsce mam znajomych co prowadzą tam pensjonat jak chcecie to skontaktuje się z Nimi i sami zdecydujecie? bo dla mi nie zależy gdzie sie spotkamy( a bardzo chcę przyszłym roku się spotkać) tylko żebyśmy się w ogóle spotkali
u Gazda, też jest fajnie wszystkie atrakcje sa itd zapewnione wszystko na tip top sprawdzone itd
ale może Gazda, też chciałby się wyrwać i mieć wczasy a nie być na świeczniku w roli gospodarza?
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #39  Wysłany: 2012-06-15, 17:40  


asia77,
Cytat:
Czuję się nawet więcej jak nie fajnie ,wyraziłam swoje zdanie .
Tak jak napisałam wcześniej nie będe brała dalej udziału w tej dyskusji.


Myślę że popełniasz błąd obrażając się i mówiąc kolokwialnie "strzelając focha" nikt w sposób celowy i z premedytacją nie obraził Ciebie, jeśli wynikło jakieś nieporozumienie, zostałaś przeproszona i wyjaśniono co kto miał na myśli pisząc poszczególne posty.

Zawsze cenię sobie szczerość, otwartość i równe traktowanie WSZYSTKICH uczestników dyskusji, a tym razem chyba czegoś jednak nie rozumiem :?ale?: |bezradny|
_________________
romek
 
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #40  Wysłany: 2012-06-15, 17:45  


Romanie mam wielki szacunek dla Ciebie !!!!


Ale ja nie strzeliłam focha ,ani sie nie obraziłam ,nie do tych należe niewiem czemu się mnie uczepiłeś?? :-D


Wyraziłam swoje zdanie i tyle dla mnie jest wszystko ok . 8-)
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #41  Wysłany: 2012-06-15, 17:53  


ewentualnie polecić mogę jeszcze Piękną górę w Gołdapi i Zajazd pod nią. atrakcje mogą być zapewnione to bezkrwawe safari można jeszcze zrobić wycieczke po bunkrach, 22 km dalej są mosty w Stańczykach , piramida w Rapie
nie wiem jak jest z cenami ale w Zaiezdzie jak tam pracowałam było bardzo drogo ale jest mnóstwo innych hoteli nocowisk i pensjonatów z tego co pamiętam może koło 40 więc zawsze można coś załatwić
w zimę można korzystać z wyciągu narciarskiego
w lato jest jeziorko
w puszczy jest kilka rezerwatów
znalazło by sie co zwiedzać i co porobić
znam fajnych przewodników gołdapskich
podzwonić mogę i się znajdzie jakaś stadnina

można tez zakwaterować się tu -http://www.lesny-zakatek.pl/ ten akurat jest położony w puszczy nad brzegiem jeziora Gołdap , plaże mieli w miarę w miarę
https://www.google.pl/sea...iw=1280&bih=935

wszystkie te miejsca mogę w ślepo polecić przy nich sie wychowałam i je dobrze znam

piramida w Rapie https://www.google.pl/sea...iw=1280&bih=935

mosty w Stańczykach https://www.google.pl/sea...iw=1280&bih=935

zajazd pod Piękną Górą http://zajazd-rudziewicz.pl/ a tu fotki z Pięknej Góry
 
kmis757 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 2648
Skąd: Nowa Ruda
Pomógł: 402 razy

 #42  Wysłany: 2012-06-15, 18:08  


Komentarz dodany przez Moderatora: DumSpiro-Spero: 2012-06-14, 21:20 ]
JustynaS1975 napisał/a:
ten termin może być 'niewygodny' dla osób, które mają dzieci w wieku szkolnym. Także może tydzień później?
Zgadzam się z tym
- kmis; i to są konkrety i bardzo popieram takie stawianie sprawy
JustynaS1975:"Asiu, sam pomysł zrobienia zjazdu na północy Polski nie jest głupi. Chodzi o to, że u Gazdy jest wypróbowany ośrodek pod każdym wymaganym względem.
Jeśli ma być zorganizowany zjazd w innym rejonie Polski, to dobrze aby ktoś zajął się tak organizacją jak robi to Gazda, że tak powiem bez zbędnych dyskusji.
Czyli propozycja od razu, konkretnie gdzie.
I to chodziło Krzysztofowi, tak mnie się wydaje.
On sprawę postawił po męsku, zdecydowanie. "...
- kmis; dzięki Justynko za właściwe czytanie moich intencji
asia77 do Świnoujścia mam 500 km do Gazdy 440 km. Bardzo chetnie spotkam się na Zlocie z Tobą choćby na mazurach... a zapytał ktoś naszego Artura czy nie jest zmęczony tymi organizacjami? (choćby z grzeczności)
Asiu moja pierwsza odpowiedz była spowodowana rozpoczętą wyliczanka ośrodków w poście zaraz po Twoim... a tu trzeba konkretów albo milczenia bo zakończy się to polskim jarmarkiem... jak choćby nieporozumienie ze zdjęciami po II Zlocie ( ci co nie mieli lub nie powinni mieć nic do powiedzenia klikali zajadle najwięcej)...
kmis; Mam pomysł ( zapytanie ) do Zarządu DSS. Jak czytam myśli Romana są osoby które chciałyby skorzystać ze Zlotu a kłopotem jest dla nich dojazd, czyli jego koszty. Czy możliwy byłby sponsoring kosztów dojazdu np. bus z... no powiedzmy Warszawy do miejsca zlotu?

[ Dodano: 2012-06-15, 19:11 ]
Proszę zaprzestancie wyliczania nazw ośrodków

[ Dodano: 2012-06-15, 19:19 ]
Kolejna moja propozycja: jeśli ktoś proponuje coś nowego, to niech zapyta na PW naszego Gazdy o to po ile zapłaciliśmy za trzy dniowy pobyt u niego i niech z ta ceną w garści zacznie szukać, organizować i podawać propozycje...
Artur jeśli kolejny raz chcesz nas wszystkich zaprosić do siebie, dbać o nas, dbać o nasze bezpieczeństwo ( czuć było to na spływie), to chylę czoło... pełny szacunek... jesteś wielki :)
_________________
Przeszłość została napisana, lecz możemy się z niej uczyć i zmieniać przyszłość
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #43  Wysłany: 2012-06-15, 18:20  


Co prawda na zlocie nigdy nie byłam i nie za bardzo powinnam zabierać głos w tej dyskusji jednak uwaga kmis757, wydaje mnie się być bardzo na miejscu :

kmis757 napisał/a:
a zapytał ktoś naszego Artura czy nie jest zmęczony tymi organizacjami? (choćby z grzeczności)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #44  Wysłany: 2012-06-15, 18:22  


kmis757, i bardzo dobrze napisałeś ,zgadzam się z Tobą w 100 % :)
Myślę ,że zakończmy tę dyskusję (mam na myśli wybór miejsca ) bo to do niczego nie prowadzi ,a przecież złość piękności szkodzi 8-) Jeśli Nasz Gazda nie jest zmęczony organizacją kolejnego Zlotu to my bardzo prosimy ,żeby tak zostało ,róbmy to co pożyteczne zacznijmy szukać Sponsorów i tyle co miałam do powiedzenia w tym temacie :lol:
Nie jestem ani zła ,ani nie mam focha jest gitara,gra i buczy :mrgreen:
Prócz tego ,że dalej mnie boli ząb mimo tego ,że byłam u dentysty :roll:
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #45  Wysłany: 2012-06-15, 18:27  


Ze sponsorami to jest tak, że trochę trzeba czekać na pieniążki, więc albo ktoś z własnej kieszeni zapłaci za busa, i będzie czekał na zwrot pieniędzy (nie znam przewoźnika który może czekać 2 miesiące na zapłatę), albo należy nieco realniej do tematu podejść. No i rozmawiać o darowiznach trzeba ze dwa miesiące przed zlotem. Mam taką sugestię... zanim ten wątek zamieni się w giełdę genialnych pomysłów, wykonajcie jeden czy dwa telefony, zapytajcie o ceny w ośrodkach, konieczność i wysokość zaliczek, spytajcie o stawki przewoźników i czasy płatności faktur. Administracja nie koniecznie jest od tego, by pieniądze na zlot załatwić - nasze kochane Panie i Panowie mają wiele naprawdę ważnych spraw na głowie. Oczywiście nie wątpię, że jeśli będzie tylko taka możliwość, otrzymamy wsparcie od Administracji, ale stanie z wyciągniętą ręką jest nie na miejscu. Jeśli macie jakieś pomysły - spróbujcie je realizować.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group