1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Autor Wiadomość
ja100 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 1343
Skąd: Dolny Śląsk
Pomogła: 162 razy

 #16  Wysłany: 2010-07-24, 11:14  


Nadzieja napisał/a:
I dodam ze najlepszym miejscem będzie centralna Polska

popieram :) tak po środku :)
 
ancor 



Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 11

 #17  Wysłany: 2010-07-24, 11:39  


DumSpiro-Spero napisał/a:

Na tę chwilę uprzejmie proszę o wpisywanie tutaj swojej wstępnej deklaracji wzięcia udziału w takim zjeździe - z czasem napiszę co dalej :)


Bardzo chętnie się z Wami spotkam. Termin ani miejsce nie mają większego znaczenia, jestem jasiem wędrowniczkiem, dostosuję się :)
_________________
Kocham cię, mamo...
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #18  Wysłany: 2010-07-24, 14:06  


Ja już sie wypowiadałam ze jestem za i jeżeli juz to sobota/niedziela :)
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #19  Wysłany: 2010-07-24, 14:24  


Ja będę.Polska to niewielki kraj przez radio zostałem przeprowadzony za rączkę mam pewien dług
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #20  Wysłany: 2010-07-24, 14:35  


No to się zgłaszam..... do pracy przy organizacji. Jeśli centralna Polska to..... gdzieś tu obok mnie, a jak nie...... to dojadę.
No, bo przecież musi się nam udać.
 
kaja115 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 735
Pomogła: 125 razy

 #21  Wysłany: 2010-07-24, 15:25  


Także jestem za ;) z naciskiem na sobota/niedziela :lol:
_________________
kaja
 
agni5 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Szczecin
Pomogła: 146 razy

 #22  Wysłany: 2010-07-24, 15:39  


Wstępnie też się zgłaszam, lecz musiałabym wiedzieć wcześniej, bo mam pracę zmianową również w weekendy i studiuję podyplomowo także w weekendy.
absenteeism podobnie jak Ty nie dysponuję prawem jazdy,a ode mnie do ,,Polski Centralnej" jest co najmniej 500 km. Uwielbiam jednak podróże i odległość dla mnie nigdy nie była przeszkodą, jak mi na czymś zależało.
Pozdrawiam wszystkich!
_________________
agni5
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #23  Wysłany: 2010-07-24, 16:24  


Jeśli będzie to centrum Polski, to ja również chętnie pomogę w organizacji o ile będzie to możliwe - Łódź to niemalże sam środek! ;) tyle że połączenia PKP najlepsze chyba do Warszawy, dla tych niezmotoryzowanych.

W każdym razie chętnie pomogę!
 
billyb 
MODERATOR



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 532
Skąd: z Europy ;-)
Pomógł: 275 razy


 #24  Wysłany: 2010-07-24, 17:00  


Fajny pomysł.

Niestety, droga powietrzna ogranicza znacznie liczbę możliwych dla mnie lokacji.
No i tylko w weekend...

Pozdrawiam
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #25  Wysłany: 2010-07-24, 19:40  


sobota - niedziela- centrum Polski!!! :)
 
 
Łysy 


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 161
Pomógł: 19 razy

 #26  Wysłany: 2010-07-25, 00:34  


Kochani,
Bardzo się cieszę na tak liczny Wasz odzew :-D
Jako autor tego wątku, a co za tym idzie pomysłodawca tego szalonego, acz mam nadzieję, realnie możliwego spotkania, oferuję swoją pomoc logistyczną i służę doświadczeniem w tego typu przedsięwzięciach.
Poczekajmy spokojnie na wstępnie zainteresowanych :) To po pierwsze.
Po drugie - wydaje mi się, że najrozsądniejsze będzie spotkanie sobotnio - niedzielne (ewentualnie z rozszerzeniem od piątku). DSS ma rację - 2 miesiące to akuratny czas na zorganizowanie wszystkiego i zapięcie na ostatni guzik. Jesień ma tylko jeden mankament - jesli będzie zimno to zwykły ośrodek z domkami kempingowymi może okazać się niewystarczająco komfortowy i zwyczajnie mozemy zmarznąć :?ale?: ale przecież Syberii jesienią u nas nie będzie :) Nie ma to jak polska złota jesień :hehe: Co do lokalizacji - tak, nie dogodzimy każdemu, wiadomo, wg mnie również centrum byłoby najodpowiedniejsze z racji "teoretycznie sprawiedliwej odległości od wszechmiernych zakątków naszej polskiej krainy".
Proponuję następujące działania:
1. Określenie terminu, do którego można zgłaszać swoją chęć uczestnictwa - np do 10 sierpnia.
2. Umieszczenie na forum sondy, w której odpowiemy na następujące pytania: - gdzie i kiedy chcemy się spotkać, - na ile dni, - orientacyjny, akceptowalny koszt pobytu (noclegów) - powiedzmy 2 warianty do wyboru, bo inaczej nigdy się nie dogadamy.
3. Po przeanalizowaniu ilości zgłoszonych chętnych i wybraniu lokalizacji zlotu, wybranie przez "grupę logistyczną" (np. 3 osobową) 2 ostatecznych wariantów pobytu i przedstawienia do akceptacji uczestnikom (również w formie głosowania). Można wybrać 2 ośrodki, załączyć linki, zdjęcia i wszelkie info o miejscu spotkania.
4. Jak już wybierzemy miejsce, pozostają kwestie finansowe, które często poróżniają nawet najbliższych znajomych. Pewnie będzie trzeba wpłacić jakąś zaliczkę. Tu nie mam pomysłu, ponieważ zdaję sobie sprawę, ze nasze forum jest specyficzne i może się nagle okazać, że pewnych spraw nie da się przeskoczyć i, dajmy na to (czego oczywiście nikomu nie życzę, ale trzeba to również brać pod uwagę), odejdzie ktoś z bliskich i nie będzie nikomu wtedy w głowie jechanie na zlot. Będziemy to musieli przedyskutować.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za zainteresowanie. Klikamy tutaj codziennie rozmawiając ze sobą czy tam rozmawiamy klikając ale bardzo by było miło spotkać się przecież i poznać.
Fajnie, że tyle osób (absyntka, madziorek i inni) deklarują pomoc :) billyb, don't worry be happy, myślę, że nasza Polska kochana jest na tyle mała, a sporo forumowiczów jest zmotoryzowana, że jak już nam się uda zorganizować spotkanie, to podwiezienie kogoś bez 4 kółek nie stanowić powinno problemu - kwestia dogadania i dobrej woli - a tej - jak widać na forum, chyba nam nie brakuje :)
Wpisujcie moi drodzy swoje pomysły i opinie odnośnie moich propozycji.
pozdrawiam serdecznie
Łysy
_________________
jeśli masz zamiar chorować musisz być zdrowy i mieć pieniądze:)
 
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #27  Wysłany: 2010-07-25, 03:13  


ad.1
proponuję do 1 września

ad.2
koszt noclegu będzie negocjowany ze sponsorem zjazdu - a nie z forumowiczami :)

ad.3
miejsce spotkania (lokal) musi być również zaakceptowane przez sponsora - może być tak, że w tych okolicznościach szafowanie 'wariantami' nie będzie możliwe i trzeba nam będzie zaufać - że wybraliśmy najlepiej jak było można :)

ad.4
• zaliczki z pewnością nie będzie (bo i na co zaliczka?) - jednak jeśli będzie duże zainteresowanie spotkaniem i dojdzie do konkretów - poprosimy w połowie września o kolejne, ostateczne potwierdzenie swojej obecności na spotkaniu w formie wpłaty symbolicznej (w stos. do realnego kosztu pobytu) kaucji - np. 50 zł - na rachunek Fundacji. Kto będzie na wyjazd zdecydowany - z pewnością wpłaci. Dopiero na podstawie ilości wpłat Fundacja potwierdzi w danym lokalu rezerwację na taką a nie inną ilość uczestników spotkania (i miejsc noclegowych) i dokona przedpłaty.
Kaucja zostanie zwrócona uczestnikom spotkania w trakcie spotkania (gotówka) lub - na życzenie - bezpośrednio po (przelewem).
Jedyny koszt, jaki miałby być po stronie uczestnika spotkania - to koszt dojazdu (no i powrotu).

• Sprawy losowe dużej wagi to oczywiście osobna i pozadyskusyjna kwestia.

• Ja też uważam, że fajnie, że zadeklarowano pomoc, ale nie jestem tym specjalnie zdziwiona w kwestii drogiej madziorek, która zgodnie z treścią stosownego wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego jest Wiceprezesem naszej Fundacji, a więc siłą rzeczy (jeśli Fundacja ma pozyskać finansowanie i organizować zjazd) - gospodarzem spotkania :mrgreen:

• Polska może jest i mała, ale droga w okolice granicy niemiecko-francuskiej nieco dłuższa; no nie wiem czy znajdzie się taki husarz, który 'podrzuci' nam stamtąd naszego billyb :?ale?: :tiaaa:
Proponuję raczej pozostać przy wersji drogi lotniczej :lol: , którą billyb zdaje się preferuje :)

ad.wstęp
Łysy napisał/a:
jesli będzie zimno to zwykły ośrodek z domkami kempingowymi może okazać się niewystarczająco komfortowy i zwyczajnie mozemy zmarznąć

domkami kempingowymi? |wht?!| |zalamka|
Łysy, zlituj się |stres|
- środek nocy a ja mało z krzesła nie spadłam :^^: :lol:

:lol: |uscisk|
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #28  Wysłany: 2010-07-25, 08:23  


Łysy napisał/a:
Fajnie, że tyle osób (absyntka, madziorek i inni) deklarują pomoc

Ej no tylko nie 'absyntka', bo ja nie trawię absyntu a tylko z tym mi się to kojarzy ;P będzie lepiej, jak zostaniemy przy pełnej formie nicka :mrgreen:

I przepraszam za offtop :)
 
awilem 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1503
Skąd: Toruń
Pomógł: 371 razy

 #29  Wysłany: 2010-07-25, 21:15  


Jak się świat nie zawali ( w tym roku to się spodziewam wszystkiego ) to się wybieram.
_________________
Andrzej W.
 
Jola 


Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 54
Skąd: Wrocław
Pomogła: 7 razy

 #30  Wysłany: 2010-07-26, 00:52  


Ja również chętnie przyjadę i pomogę jeśli będę umiała, muszę niestety znać termin spotkania do ok. 10 poprzedzającego go miesiąca, bo pracuję na zmiany i zamieniać się nie mogę dyżurami :evil: .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group