1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Śluzak Rzekomy Otrzewnej
Autor Wiadomość
ania.66` 


Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2013-05-13, 22:50  Śluzak Rzekomy Otrzewnej


Witam wszystkich bardzo serdecznie.

U męża stwierdzono śluzak rzekomy otrzewnej, miał operację w Gdańsku. Niestety choroba jest w stanie zaawansowanym, praktycznie nic nie można było już zrobić (Hipec) również nie był zastosowany. Jest koniec leczenia. Mężowi rośnie brzuch, cały czas wszystko go boli, jedzenie cofa się do przełyku ponieważ ma nacieki na żołądek. Ma problemy z wypróżnianiem. Organy wewnętrzne są obrośnięte galaretą. Mąż ma 52 lata, lekarz prowadzący chce zastosować dla ratowania życia metodę foto uczulaczy. Niestety czekamy na tę (operację doświadczalna) już parę miesięcy, jak na razie nic się nie dzieje w tej sprawie, lekarz też jest bezradny, a mąż cierpi i coraz bardziej się denerwuje. Wiem, że metodę foto uczulaczy stosuję się w USA, Japonii, Australii. Przeczytałam w internecie, że Uniwersytet Ślaski w Katowicach są wykonawcami projektu foto uczulaczy. Dodam, że znalazłam fundację w Ohio zajmującą się tą chorobą http://www.pmpcure.org/ Mój angielski jest słaby więc może ktoś zna szczegóły na czym polega ta funacja i czym się dokładnie zajmuje.

Proszę o pomoc, może ktoś miał zastosowaną metodę foto uczulaczy przy Śluzaku Rzekomy Otrzewnej. Proszę o poradę gdzie się udać, do kogo zadzwonić, kto może pomóc. Może ktoś wie gdzie szukać pomocy za granicą? Bardzo proszę o podpowiedzi, rady.

Czekamy z niecierpliwością :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group