1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Guz Klatskina (cholangioca. we wnęce wątroby)
Autor Wiadomość
rena443 


Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 11

 #1  Wysłany: 2013-05-27, 14:43  


[Post wydzielony stąd]

od poltora roku walczymy o tate z rakiem watroby dokladnie guz Klatzkina nieresekcyjny z przezutami rok chemioterapi za nami, obecnie po zoltaczce mechanicznej juz nieleczony bo po co uratowany cudem przez lekarzy z Warszawy...wygralismy z zoltaczka ktora prawie zabila tate....jesli ktos chce moge napisac jak wygladala nasza droga przez meke...pzdr walczacych i tych ktorzy przegrali

[ Dodano: 2013-05-27, 14:50 ]
Psychika siada mojej mamie...trafiła do szpitala na woreczek żółciowy a nie na raka wątroby - to stwierdzono przy okazji USG. Nie leczą bo stwierdzili jeszcze coś - a moja mama żółknie i marnieje z dnia na dzień


moze to zoltaczka mechaniczna spowodowana przezutami z watroby? tak bylo u mojego taty...przestal jesc bo go ciagle cos bolalo a potem zaczal zolknac i slabnac i tu najwazniejsze jest szybkie odbarczemnie przewodow zolciowych zwykle robi sie EPCW ale tato mial robiony tez przezskorny drenaz drog zolciowych i 2 proby EPCW druga zrobiona w W-waie doslownie w ostatnim momencie i ta go uratowala...obecnie prawie 2 m-ce po tym zabiegu zoltaczka ustapila...
 
rena443 


Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 11

 #2  Wysłany: 2013-06-04, 13:20  


Witam mam pytanie co znaczy, ze pękł guz? (tato ma guza wewnatrz watroby na drogach zolciowych nie jest juz leczony jest po przebytej zoltaczce mechanicznej jest bardzo oslabiony ma bardzo niskie cisnienie wczoraj mial 60/40) w piatek mial goraczke 40 stopni z drgawkami wczoraj lekarz powiedzial mu ze pekl mu ten guz w watrobie ale nic wiecej nie wiemy nie mial robionych badan wiec nie wiem na jakiej podstawie ten wniosek? wogole tato nie mial badan robionych juz od 2 m-cy poza badaniem krwi wiec nie wiemy wogole w jakim stanie jest organizm i jak choroba szybko postepuje. Czy mozna sie spodziewac ze teraz juz bedzie tylko gorzej? czy koniec nadejdzie bardzo szybko?
Tato przebywa w Osrodku Leczenia Paliatywno Hospicyjnego tam jak wiadomo juz sie nikogo nie leczy nie robi sie badan tylko usmieza bol i czeka sie na koniec...
 
beti* 



Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 229
Skąd: woj. łódzkie
Pomogła: 16 razy

 #3  Wysłany: 2013-06-05, 07:45  


Witaj rena443.
Według mojej wiedzy rozpad guza, pęknięcie nie wróży niestety niczego dobrego. Skoro tata jest pod opieką hospicjum zapytajcie lekarza lub chociaż pielęgniarkę, co to oznacza i jakie mniej więcej są widoki na przyszłość.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
_________________
Beata
 
rena443 


Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 11

 #4  Wysłany: 2013-06-10, 22:47  


teraz juz wiem co znaczy rozpad guza...tatuś odszedl dzis szybko i spokojnie...juz nie cierpi...
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #5  Wysłany: 2013-06-10, 23:17  


::rose::
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Lidia Bieńkowska 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 1456
Skąd: Warszawa
Pomogła: 193 razy

 #6  Wysłany: 2013-06-11, 07:49  


Przykro mi bardzo ::rose::
_________________
Lidia
Nauczmy się kochać ludzi....bo tak szybko odchodzą.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group