1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gruczolakorak endometrialny trzonu macicy
Autor Wiadomość
Agnieszka1111 


Dołączyła: 18 Sie 2016
Posty: 11

 #16  Wysłany: 2016-08-26, 11:17  


Chętnie porozmawiam z Tobą kochana i będę wdzięczna jeżeli pozwolisz na rozmowę w prywatnej wiadomości ? :) Wsparcie i rozmowa jest bardzo ważna, zwłaszcza z osobami, które przeszły przez to lub mają jakąkolwiek wiedzę i chcą się nią podzielić. Mam nadzieję, że za jakiś czas sama będę mogła kogoś wesprzeć i podtrzymać na duchu, żeby było mu łatwiej przejść to co nie jest łatwe.
A co do raka to też zamierzam go zostawić w szpitalu i nawet nie myślę, żeby mógł wrócić ze mną. Czytam ostatnio bardzo dużo na temat zdrowego odżywiania, które wspomaga walkę z tym gadem i zamierzam wdrożyć te diety w swoje życie. Człowiek jest wiecznie zabiegany i w pośpiechu przygotowuje posiłki ale warto poświęcić trochę swojego czasu i wysiłku by dłużej i lepiej cieszyć się tym życiem.
_________________
Aga
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #17  Wysłany: 2016-08-26, 17:57  


Agnieszka1111,

Nawet jak nie masz wsparcia od tych, od których byś chciała to masz dla kogo walczyć, żyć. Masz córkę i pięknie, że Cię wspiera ale niech spełnia swoje marzenia, jak będzie Ci potrzebna bardzo to na pewno będzie przy Tobie, masz siebie, osobę ważną, która chce żyć i musi żyć dla siebie i dla córki a może w przyszłości dla wnuków a uwierz warto usłyszeć słowo babcia.

Straciłaś syna to już mogę się tylko domyśleć jak ciężko z tym żyć ale życie toczy się dalej i Ty musimy iść dalej. Teraz jesteś wystawiona na kolną próbę, choroba, nie patrz na innych, patrz na siebie, na to, żeby mieć siłę do walki, zadbać o siebie, żyć teraz dla siebie. Skorzystaj z pomocy psychologa i nie jedną wizytę ale chodź regularnie, wyrzucisz z siebie swój ból, żal, będzie Ci o wiele lżej. Możesz skorzystać z leków psychotropowych, żeby sobie ulżyć przede wszystkim psychicznie, żeby nie męczyły Cię czarne myśli i żeby ukoić w sobie ten największy ból i strach.

Trzymaj się Agnieszko i mocno trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się pomyślnie.
 
Agnieszka1111 


Dołączyła: 18 Sie 2016
Posty: 11

 #18  Wysłany: 2016-08-26, 20:34  


Dziękuję Ci serdecznie za wsparcie. Nawet nie wiesz jak ważną rolę spełniają tego typu fora. Spotyka się tu wielu życzliwych ludzi, którzy oprócz jakiejś wiedzy w temacie choroby mają również życzliwe serca a to jest bardzo ważne.
Moja córka jest wspaniałą i kocham ją nad życie. Od trzech lat jest za granicą ale nie było ani jednego dnia, żebyśmy nie rozmawiały. Śmieję się, że jest mała ale ma wielkie serce, które jest wrażliwa na krzywdę i cierpienie innych, a zwłaszcza moje w tej chwili. To dla niej walczę i dla niej stoczę tę walkę bo powiedziała mi "Mamo ja Ciebie potrzebuję". Te słowa dały mi siłę.
Może nie taką, że pójdę z uśmiechem ale pójdę i pokonam to choróbsko.
Pozdrawiam cieplutko i życzę dużo zdrówka :)

I jeszcze raz dziękuję :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-08-26, 21:01 ]
:uhm!: tak trzymać.
_________________
Aga
 
mufaso83 



Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 722
Pomogła: 110 razy

 #19  Wysłany: 2016-08-26, 22:30  


_itsme_ ::dance:: ::dance:: :trtd:
_________________
Omnia tempus habent
Mamcia 03.07.1955 - 14.12.2015
 
Agnieszka1111 


Dołączyła: 18 Sie 2016
Posty: 11

 #20  Wysłany: 2016-08-27, 23:02  


Kochani dziękuję wszystkim, którzy wsparli mnie swoją życzliwością i dobrym słowem.
Proszę trzymajcie kciuki. W poniedziałek idę do szpitala, we wtorek operacja. Bądźcie ze mną proszę :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-08-27, 23:27 ]
Masz zapewnione kciuki, musi być dobrze, tak myśl.

_________________
Aga
 
mufaso83 



Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 722
Pomogła: 110 razy

 #21  Wysłany: 2016-08-27, 23:03  


zawsze, przy każdym |uscisk| |uscisk| |uscisk| |uscisk|
_________________
Omnia tempus habent
Mamcia 03.07.1955 - 14.12.2015
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group