1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
GIST żołądka z przerzutami do wątroby
Autor Wiadomość
ruda_zoska 


Dołączyła: 15 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Gdansk

 #16  Wysłany: 2013-12-15, 19:14  


plamiasta,

Witam,

Zainteresowal mnie twoj wpis na forum. Z opisu twojej sytuacji wynika, ze swietnie sie trzymasz mimo przerzutow. Takie historie jak twoja, daja bardzo duzo nadziei i pokrzepienia w trudnych momentach.

Moj tata ma zdiagnozowany gist zoladka od maja 2011 roku (wyciencie pierwotnego guza maj 2011, guz pekniety, ponad 10 cm) . Okolo 8 miesiecy po operacji pojawil sie guz w miejscu perwotnego. Od sierpnia 2012 leczy sie u prof. Rutkowskiego i jest na glivecku 800mg. Do tej pory guz sie pieknie zmnieszal. Niestety tk z wrzesnia 2013 pokazalo wzrost guza. Mial tez ogniska na watrobie. Trzy tygodnie temu profesor usunal guz na zoladku i ogniska na watrobie. Zalecil dalsze przyjmowanie glivecku.

Jestem kompletnie skolowana... Moje pytanie brzmi, czy myslisz ze jest nadzieja ze glivec bedzie dalej dzialal?

Z calego serca zycze ci sily i odwagi. Z moich obserwacji wynika, ze podejscie do choroby ma olbrzymi wplyw na stan zdrowia pacjenta i to jak dlugo opiera sie chorobie. Nadzieja w tym, ze moj ojciec zdaje sie byc mega optymista, czasami az sie dziwie. Nie wiem czy jest tak naiwny czy to poprostu jego sposob na walke z choroba. Bede bardzo wdzieczna jesli odpiszesz. Jesli jest tez cos w czym moglabym pomoc, w jakikolwiek sposob Tobie, badz komus kogo znasz, chetnie to zrobie. Mieszkam w Gdansku.

Pozdrawiam, Sara.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group