1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Forum
Autor Wiadomość
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #1  Wysłany: 2021-08-12, 11:20  Forum


Jak to jest że pomimo braku uzbierania całej kwoty że zbiórki forum jest nadal aktywne?
 
Ola Olka 



Dołączyła: 11 Lip 2016
Posty: 2640
Skąd: DE / PL śląskie
Pomogła: 281 razy

 #2  Wysłany: 2021-08-13, 08:12  


TP53, widocznie ktoś prywatnie , jak to już bywało - dofinansował :-)
_________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #3  Wysłany: 2021-08-13, 16:54  


Pytałem ponieważ znajomy chciałby coś wpłacić tudzież zorganizować zbiórkę w swoim najbliższym kręgu. Z drugiej strony nie wiem czy jest sens skoro moim zdaniem właścicielce chyba nie bardzo zależy na tym aby forum nadal działało i miało taki zasięg jak dawniej. To powolne umieranie forum jest bardzo przykre. Zupełnie nie rozumiem takiego postępowania ze strony DSS.
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #4  Wysłany: 2021-08-14, 16:49  


Ale nudzisz, kiedy wreszcie zrozumiesz że nikt tu nie ma obowiązku Ci się tłumaczyć. Nie rozumiesz to Twój problem. Twoje komentarze są delikatnie mówiąc niemiłe.
_________________
sprzątnięta
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #5  Wysłany: 2021-08-14, 19:51  


Spójrz na statystyki forum z ostatnich 2 lat i na pozycjonowanie forum w google to możemy wtedy pogadać ok? Jeśli DSS nie potrafi/nie chce oddać/sprzedać forum komuś komu będzie się chciało to co mam o tym sądzić?
 
crayzy 



Dołączyła: 16 Lut 2019
Posty: 324
Skąd: Dolnyśląsk
Pomogła: 42 razy

 #6  Wysłany: 2021-08-18, 22:04  


TP53
Zgadzam się.
Zaczynając na tym forum, ok w lata temu, mogłam liczyc na odpowiedzi w swoim temacie, na podpowiedzi.
W tej chwili czuje się poniekąd jak bym pisała sama dla siebie ( w swoim temacie,).

I jeszcze nie wiem, ale niechce wnikać, ponieważ każdy ma swoje życie i problemy, ale najbardziej aktywna była Missy, która niestety jest ostatnio nieaktywna. To smutne
_________________
Nadzieja umiera ostatnia :)
 
basik78 


Dołączyła: 04 Wrz 2017
Posty: 623
Pomogła: 25 razy

 #7  Wysłany: 2021-08-20, 13:38  


crayzy,
crayzy napisał/a:
najbardziej aktywna była Missy, która niestety jest ostatnio nieaktywna. To smutne
-tak to smutne i jeszcze bardziej jest smutne to- że tyle wspaniałych osób które nam pomagało znikło z życia Forum.
Dajmy czas odpocząć tym, którzy najbardziej nam pomagali bo tak jak piszesz crayzy-każdy ma swoje niestety problemy.
Najbardziej mnie smuci to że takie Forum z takim potencjałem kuleje-ale miejmy nadzieję że to jakieś wypalenie i nadejdzie NOWA MOC :heart:
Nie zaszczuwajmy ale bądźmy dobrych myśli-LICZYMY NA POWRÓT NASZYCH KOCHANYCH ADMINISTRATORÓW I MODERATORÓW
_________________
♥♥♥
 
Gerd 


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 45
Pomógł: 1 raz

 #8  Wysłany: 2021-08-23, 18:42  


A ja uważam że każde tego typu forum będzie powoli umierać. Nie zależnie od tematyki, czy to nowotwory, czy motoryzacja. Ludzie przerzucają się niestety na pewien słynny portal społecznościowy. Tam zakładają grupy i szczerze, odnośnie raka płuc to żałuję że szybciej tam nie trafiłem. Mamy by to nie wyleczyło, ale odpowiedź na każde, nawet najbanalniejsze pytanie dostaje się po kilku minutach.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group