1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
czy to może być rak płuc?
Autor Wiadomość
joker1344 


Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2013-06-26, 19:09  czy to może być rak płuc?


witam mam 30 lat nigdy nie narzekałem na zdrowie ale od kwietnia tego roku niestety to sie zmieniło.
zaczeło sie od bólu w lewym dolnym rogu brzucha tak jakby jelito grube. nie przechodziło jakieś 2 tygodnie. traiłem do szpitala wyniki krwi w normie kolonoskopia (polip wstępnicy 7 mm usunięto zimną pętlą). co ciekawe polip po przeciwnej stronie niż bóle. badanie his pat zmieiona błona w wyniku zapalenia podobno nic grożnego.
tk jamy brzusznej. wszystko ok poza tym żę w segmencie 4 wątroby owalne ognisko hipodensyjne 11 mm stłuszczenie? oraz dość licznie rozsiane węzły chłonne krezki od 7 do 11mm.

po wysciu ze szpitala jakiś tydzień zaczęły mnie gnębić bóle głowy leki nie pomagały nic nie pomagało. po wizycie u neurologa zapisał mi coś na obniżenie lepkości krwi i jakiś czas było nie najgorzej dziwnie sie czułem czaly czas ale jakoś dało sie funkcjonować. jakieś 3 tygodnie temu zaczeły mnie boleć plecy czy płuca? a także klatka piersiowa między żebrami i ogólnie żle sie czułem.
2 tygodnie temu zaczął sie kaszel z krwią i zieloną flegmą bez gorączki. boli mnie także szyja rtg stwierdziło zwyrodnienie kręgu szyjnego co mnie dziwi bo stało sie to w 2 miesiące wcześniej a to nie narzekałem. ponadto coś mi strzyka w stawach barkowych łokciowych a także w krzyżu to też sie pojawiło dosyć nagle. wizyta u ortopedy 2.07 Lekarz rodzinny zapisał mi antybiotyki potem następne oraz inchalacje. byłem dzisiaj u kontroli kaszel nadal jest flegma już ciemniejsza i mniej lekarz stwierdził ze jest poprawa i mam brać do końca.

Z tygodnia na tydzień sie czuje coraz gorzej.dzsiaj zaczęło mi szumieć w uchu i boleć głowa po prawej stronie. nie każe mi iść na rtg płuc póki nie skończe antybiotyków sam już nie wiem co o tym myśleć. dodam tylko że pale 16 lat i nadużywam alkoholu (piwa) od jakiś 6 lat niezdrowo sie odrzywiam od stycznia schudłem jakieś 10 kg nie robiąc nic w tym kierunku. prosze o jakąkolwiek opinie odpowiedź
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #2  Wysłany: 2013-06-26, 19:57  


joker1344 na początek proponuje zapoznać się: http://www.forum-onkologi...orum-vt6223.htm
Aby móc, merytorycznie odpowiedzieć powinieneś wkleić /zeskanować, wszystkie dotychczasowe całe wyniki badań (a z postu wynika, ze trochę ich miałeś)
Pozdrawiam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group