1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
co to za guz
Autor Wiadomość
markiza 


Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 3

 #1  Wysłany: 2011-12-15, 20:08  co to za guz


witam mam 40 lat prosze o pomoc bo nie wiem czy sprawe bagatelizowac czy co dalej ,jakis rok temu znalazlam guza u okolicach prawej reki a pachy z tylu , jest on wielkosci ok 3 cm owalny ,twardy glebokoosadzony ,nie jest polaczony ze skora ,przedtem jakies 5 lat temu mialam na plecach tluszczaka 5 cm zostal usuniety byl zaraz pod skora , ten wydaje mi sie inny , pozatem mam duzy problem z prawym biodrem czasem jakby mi go blokowalo i nie moge wstac ani przesunac nogi biodro boli mnie juz ze 2 lata bralam zastrzyki na rwe kulszowa ale nic to nie dalo.czasami boli mnie tez prawa reka w okolicy lokcia ,szczegolnie noca w ostatnim czasie schudlam prawie 5 kg. ,nie wiem czy to wszystko zwiazane jest z ciezka praca i zmeczeniem .szukalam w internecie wiadomosci na temat tluszczakow i tak znalazlam wasze forum ,prosze o pomoc co to moze byc moze.
 
Finlandia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 1273
Pomogła: 311 razy

 #2  Wysłany: 2011-12-15, 20:13  


markiza, zawsze lepiej nie bagatelizować. Skoro raz miałaś tłuszczaka to kolejny jest bardzo prawdopodobny, ale w takim wypadku zawsze lepiej go wyciąć.
_________________
 
 
markiza 


Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 3

 #3  Wysłany: 2011-12-16, 18:16  


dziekuje za blyskawiczna odpowiedz, czyli rozumiem ze nie ma zwiazku bolace biodro z tym guzem .nie mam zbytnio czasu zeby isc do lekarza ale sie postaram .dzis w pracy kolezanka zauwazyla ze mam mocno powiekszone migdaly , jakos nie zwracalam na to uwagi ale pomyslalam czy czasem w tej okolicy nie ma wezlow chlonnych ,prosze powiedzcie dokladnie gdzie sie znajduja wezly chlonne bo zauwazylam tez ze ponizej kosci biodrowej z prawej i lewej strony okolica pachwiny tez mam opuchniecia ,prosze mi pomoc zrozumiec jakie sa roznice w wygladzie miedzy tluszczakiem a czyms grozniejszym pozdrawiam
 
bogna-bb1 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 73
Skąd: nieopodal Gdańska
Pomogła: 15 razy

 #4  Wysłany: 2011-12-16, 22:12  


Na to może Ci tylko odpowiedzieć lekarz po wykonanej biopsji guza. Ja na twoim miejscu umówiłabym się na wizytę do chirurga onkologa. A węzły chłonne powiększają się jeśli w organiźmie coś się dzieje, jakiś stan zapalny.Nie ma na co czekać tylko wizyta u lekarza. do onkologa nie trzeba skierowania.
_________________
ruda
 
markiza 


Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 3

 #5  Wysłany: 2011-12-17, 18:53  


dziekuje bardzo postanowilam ze w poniedzialek pojde do lekarza . odezwe sie jak juz bedzie wiadomo co to jest , pozdrawiam i zycze wesolych swiat
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group