1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
Autor Wiadomość
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #61  Wysłany: 2012-12-14, 17:44  


Wiataj Skorupko,
byłam na wizycie w ZCO we wrześniu i też mam do usunięcia trzy znamiona ale mam je od dawna/ w maju usunięto mi mm/. Pozdrawiam serdecznie.
 
skorupka 


Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 88
Skąd: zachodniopomorskie
Pomogła: 7 razy

 #62  Wysłany: 2012-12-14, 18:48  


Witaj,
czy masz już wyznaczone terminy?
Ja pierwszy zabieg na 8 marca(mój mąż do rejestratora:no niech się pan zlituje,taki termin dla kobiety?strasznie mnie to rozśmieszyło,bo kolega małżonek nie uznaje tego dnia,tyle,że akurat mam imieniny),potem 8 kwiecień,na trzeci zabieg nie mam jeszcze terminu.
Przez chwilę rozważałam wycięcie prywatnie,w LaserClinik w Szczecinie,tam wycięli mi TEGO drania,ale w sumie to już nie wiem.Na forsie nie śpię a pani doktor obiecała,że gdyby coś się działo,to mam przyjechać szybciej.
Pozdrawiam
 
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #63  Wysłany: 2012-12-14, 20:38  


W laser-medica miałam videodermatoskopię ostatnio, a wczoraj robiłam córce, wcześniej tak ok. od 2 lat robiłam sobie zabiegi kosmetyczne na twarz(niestety nie pokazywałam brzucha a tam miałam zmianę). Czerniaka usuwałam w lancecie na woj.polskiego- polecam. Bedą tam rejestrowac na nowy rok od 17 grudnia. W ZCO mam też tylko dwa terminy tj. na 25.03 i 26.04- to na dermatologii. Jest jeszcze jedna mozliwośc usuwania znamion w ZCO. Trzeba pójśc na oddział chirurgii, na dole jest rejestracja i tam od razu (czekajac w kolejce) ogląda Cię lekarz(najczęściej dr Nagaj i dr Żyłka) i wynacza termin, napewno będzie krótszy. Wiosną było to ok 10 dni. Ja będę na kontrolnym usg 27.12 i wtedy tam pójdę, może będzie szybciej, jeżeli nie to będę usuwac w lancecie.
:)
 
skorupka 


Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 88
Skąd: zachodniopomorskie
Pomogła: 7 razy

 #64  Wysłany: 2012-12-15, 20:12  


o matko,Nagaj i Żyłka....
Dr Żyłka nie chciał mi nawet dać skierowania na SLN,twierdził,że za niski Breslow.
Dopiero polecił mu Nagay.
Jak czytam,jak bardzo szczegółowe opisy hp robią niektóre ośrodki to normalnie nie rozumiem,dlaczego mój ma 2 zdania.
może to lepiej.
A teraz po wizycie obmacuję się,jakbym pchły miała, bo wiem,że to ONE.
trochę mi siadło,bo prawie miesiąc chodziłam na rehabilitację z powodu tzw.ostróg piętowych,a jak się pochwaliłam w ZCO,to pani doktor zrobiła oczy jak spodki,bo nie wolno ani lasera,ani ultradżwięków.Na ostrogi nie pomogło,a na czerniaka ?
Mówiła,żeby nawet telefon nosić w torbie,nie w kieszeni.
ale jak żyć bez telefonu ::mur::
 
jadźka49 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 31 Gru 2010
Posty: 1046
Skąd: Szczecin
Pomogła: 181 razy

 #65  Wysłany: 2012-12-16, 08:32  


Witam
Moja mama też ma ostogi i jak jej zaczęły dokuczać to chciała iść a zabiegi ultradzwięki i laser ale Pani z rejestracji na starzyńskiego zakazała, powiedziała że laser i ultradzwięku pobudzają zarówno dobre komórki jak i złe i nie wiadomo jak to wpłynie na czerniaka.
A co do Żyłki to mam bardzo dobre zdanie, uważam że jet dobrym onkologiem(przynajmniej ja nie spotkałam się żeby coś niewłaściwie zrobil ).
pozdrawiam
_________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. -Paulo Coelho
 
skorupka 


Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 88
Skąd: zachodniopomorskie
Pomogła: 7 razy

 #66  Wysłany: 2012-12-16, 19:25  


Nie kwestinuję wiedzy czy umiejętności lekarzy,po prostu czasem każdy ma gorszy dzień ;)
Rehabilitację wypisał mi lekarz o specjalności rehablitacja,któremu powiedziałam o czerniaku.
Mieszkam w małym mieście,konsultacja u innego specjalisty odpada.Poza tym,trudno z każdą, za przeproszeniem pierdołą,biegać po lekarzach.Ale teraz będę,bo zaczynam wierzyć,że ci ,co tutaj przyjeżdżają,dzialają selektywnie,tylko w swojej dziedzinie,nie potrafią złapać perspektywy.
pozdrawiam serdecznie
Hej,administratorze,gdzie będziemy składać życzenia?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-12-16, 19:28 ]
Jeśli chodzi o życzenia świąteczne, to odpowiedni wątek jest tutaj.

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group