1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam - dziwne objawy.
Autor Wiadomość
Lola 


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 2

 #1  Wysłany: 2012-01-19, 22:37  Witam - dziwne objawy.


Witajcie.
Uprzedzam bedzie dlugawo, a wiec ; w lipcu 2011 wymacalam u siebie guza w prawej piersi, wizyta u lekarza, skierowanie do specjalisty , skierowanie na USG i biopsja grubo iglowa, wynik wlokniak, w czasie USG okazalo sie ze wezly chlonne pachwinowe sa powiekszone.
To tak w skrocie, bo od czasu kiedy guzek wymacalam do wyniku to 4 dlugie miesiace, pod koniec dostalam strasznej paniki, czytalam google , szukajac dobrych wiadomosci a znajdowalam same zle , nie moglam spac , jesc,a ktoregos dnia wyczulam za uszami powiekszone wezly chlonne i zaczely sie u mnie dziwne dolegliwosci ; czulam sie pijana, sciski karku, mrowienie twarzy , trudnosci z koncentracja, sciski szyi jakbym nie mogla przelykac sliny , w nocy mam naloty goraca, nie jest to pocenie ale takie jakby uderzenia ,a te wezly za uszami bolaly bardzo jakby je cos rozpieralo , do tego wezly chlonne powiekszyly sie naokokolo szyi , z tylu glowy i bola , nie sa one bardzo powiekszone, powiedzialabym ze maja najwyzej 1 cm , te za uszami powiekszaja sie i sie zmniejszaja kilka razy w ciagu dnia, mozliwe ze inne tez , ale te najlepiej jest mi wyczuc.
Wezly pod pachami dalej sa powiekszone ( ale tez nie duzo ) i bardzo bola, do tego stopnia ze boli mnie skora pod pacha, w pachwinach tez sa powiekszone , tez nie duzo i bola , czyli mam powiekszone "wszystkie " wezly chlonne juz jakies 4 miesiace .
U lekarza byla z tym juz 6 razy ( mieszkam w Anglii) , zrobili mi badania na ; zelazo, magnez, mononukleoze, toksoplazmoze, celiaki, morfologie , prace watroby i nerek , wszystkie wyniki sa dobre , ide znow w poniedzialek tym razem mam zamiar prosic o skierowanie na biopsje wezla chlonnego , boje sie ze to ziarnica.
Chodzi mi jeszcze po glowie borelioza bo bylam ugryziona przez kleszcza jako dziecko i z 38 objawow ja mam 17 , ale nie chca mi tu tego badania zrobic, z reszta podobno jest to ciezko wykryc, mozliwe oczywiscie ze te wszystkie objawy ( oprocz tych powiekszajacych sie i zmniejszajacych wezlow chlonnych ) sa spowodowane tym sresem ktory przechodzilam w okresie czekania na wyniki , sama juz nie wiem .
Co mozecie o tym wszystkim powiedziec?
Bede wdzieczna za odpowiedz.
pozdrawiam

[ Dodano: 2012-01-20, 16:49 ]
Nikt mi nie odpowie :-( myslalam ze chociaz tu ktos sie wypowie w jedna lub druga strone bo lekrze nie wiedza co mi jest :(
 
ja100 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 1343
Skąd: Dolny Śląsk
Pomogła: 162 razy

 #2  Wysłany: 2012-01-21, 23:21  


Lola napisał/a:
Nikt mi nie odpowie myslalam ze chociaz tu ktos sie wypowie w jedna lub druga strone bo lekrze nie wiedza co mi jest :(


odpowie
cierpliwości
 
Finlandia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 1273
Pomogła: 311 razy

 #3  Wysłany: 2012-01-22, 00:28  


Lola napisał/a:
ide znow w poniedzialek tym razem mam zamiar prosic o skierowanie na biopsje wezla chlonnego , boje sie ze to ziarnica.

To daj znać jak to pójdzie, bo biopsja węzła faktycznie coś może wyjaśnić.
Jednak uogólnione powiększenie węzłów, które raz się zmniejszają raz zwiększają, wskazywałoby raczej na jakąś uogólnioną infekcję, nie nowotwór. Z drugiej strony przeczą temu wyniki badań krwi no i czas trwania.
Przydałoby się USG wszystkich węzłów, by zweryfikować jak duże są.
_________________
 
 
Lola 


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 2

 #4  Wysłany: 2012-01-22, 11:03  


Dziekuje, dam znac o wynikach.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group