1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
cleo33 - komentarze
Autor Wiadomość
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #166  Wysłany: 2010-03-06, 12:43  


cleo33 nie denerwuj sie na zapas :tull: Moja mama też miała naświetlania radykalne, czyli było ich chyba 30 w sumie i miała z przerwa na sobote i niedziele. U nas zawsze tak jest ze w soboty i niedziele nie naświetlają, więc myslę ze to nie wynika z wyników PET tylko lekarka może sie pomyliła za pierwszym razem jak mówiła ze w soboty i niedziele tez. Uspokój się kochana i nie nakrecaj sie niepotrzebnie. Pozdrawiam :tull:


[komentarz dodany przez: cleo33: 2010-03-06, 21:27 ]
JaInko staram sie pilnowac wszystkiego ,ale czasami mam wrażenie że lekarze sami mijaja sie z prawda (bez urazy)no cóż moje nerwy niestety nie sa ze stali (szkoda) w obecnej sytuacji było by wskazane :<:
Dziekuje :cmok:
(...)
banialuka-
(...)
a Widzisz znow robia inaczej :roll: byc tu madrym :?ale?:
Buziaki :cmok:
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #167  Wysłany: 2010-03-06, 22:44  


Witaj cleo, widocznie lekarz nie przekazał do radioterapii, że ma być i w soboty i w niedziele. No cóż, warto to zgłosić w tygodniu, żeby już w następny weekend było wszystko jasne.
Ściskam i życzę dużo siły.
_________________
mamanel
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #168  Wysłany: 2010-03-08, 12:18  


Witaj cleo!

Spokojnie....łatwo mi doradzać a tak samo się spalam jeżeli chodzi o chorobę szwagra.Mnie też ci lekarze doprowadzają do szału!Przecież tu chodzi o ludzkie życie a nie o odcisk na małym palcu!

Uspokój się i oszczędzaj siły!

Pozdrawiam serdecznie
 
monika30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 410
Pomogła: 77 razy

 #169  Wysłany: 2010-03-08, 20:23  


Cleo...nie wiem jak u Was, ale w Bydgoszczy gdzie moj Tata jest na lampach....jesli ktos ma pierwsze naswietlanie w piatek, to w sobote tez podają lampy, a w następnym tygodniu juz tylko od poniedziałku do piątku....troche to pokręcone ale tak juz tam jest... Cięzko jest ogarnąć to wszystko....

Trzymam kciuki i pozdrawiam
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #170  Wysłany: 2010-03-13, 21:42  


cleo33 nie mam pojęcia czy w takiej sytuacji wstrzymują lampy :?ale?: ale tak na mój rozum wydaje mi sie ze chyba tak, ale nie chciałabym cie wprowadzic w błąd. Moja mama po lampach też miała podwyższoną temperaturę nawet do ponad 38 :roll: i było jej momentami tak zimno że nie mogła zębów utrzymać za przeproszeniem, ale nic poza tym sie nie działo i jak poszła do ogólnego to ta sie wystraszyła i przepisała jej antybiotyk "na wszelki wypadek" i po nim przeszło. Musiałabyś sobie dokładnie poczytać w moim watku bo chyba o tym pisałam, a było to mniej wiecej w lipcu-sierpniu 2009.
Mam nadzieję ze u taty to nic poważnego i nie będzie musiał przerywać. Trzymam kciuki. Pozdrawiam i :tull:
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #171  Wysłany: 2010-03-13, 22:17  


dzieki za wsparcie Marzenko dzieki ze moge liczyczyc na na twoja opinie ;) temperatura troche sie wynormowała ale i tak mnie martwi oby nie przyplatało sie jakies zapalenie :?ale?: :?ale?:
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #172  Wysłany: 2010-03-15, 14:57  


cleo33 no ale co z lampami, przerwane? Zdrówka dla taty.
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #173  Wysłany: 2010-03-15, 15:04  


Bardzo sie martwiłam ,ze moga przerwac ale na szczescie nie przerwali :lol:
Jeszcze"tylko 30" :/
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #174  Wysłany: 2010-03-16, 11:15  


Wytrzymacie!Wierzę w Was!!
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #175  Wysłany: 2010-04-04, 22:37  


A tata nie jest prowadzony przez kardiologa a propos tego nadciśnienia?

Szczerze mówiąc to chyba norma, że lekarz onkolog nie wcina się w jakiekolwiek inne leczenie... U nas, jak babcia była w szpitalu i był jakiś problem z jej lekami kardiologicznymi, to kazali jej samodzielnie dzwonić do swojego kardiologa i z nim ustalać farmakoterapię, bo oni się tym zajmują.

Dobrze mieć też jakąś "zaprzyjaźnioną" aptekę, wtedy czasem udaje się wziąć lek wydawany tylko na receptę bez tej recepty, kiedy jest potrzebny "na już", a receptę donieść później, kiedy lekarz już wypisze.
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #176  Wysłany: 2010-04-04, 22:47  


Własnie????? lezac w szpitalu (tato dziennie karetka dojezdza na naswietlania do szpitala) dlaczego jest lekarz rodzinny nie moze pomoc?

koło myju w tym szpitalu, ale leki sa potrzebne nie wazne gdzie sie lezy .....

[ Dodano: 2010-04-04, 22:54 ]
Richelieu, Richelieu,
absenteeism napisał/a:
Dobrze mieć też jakąś "zaprzyjaźnioną" aptekę, wtedy czasem udaje się wziąć lek wydawany tylko na receptę bez tej recepty, kiedy jest potrzebny "na już", a receptę donieść później, kiedy lekarz już wypisze



Apteke mam :-D ale denerwuje mnie fakt .ze tato lezac w szpitalu powinien miec zabezpieczone srodki a tu sie okazuje ze sa problemy i w szpitalu nie chca mu przepisac leków ;przewlekłych;
 
agni5 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Szczecin
Pomogła: 146 razy

 #177  Wysłany: 2010-04-05, 08:34  


cleo33 załatw jak najszybciej te tabletki, bo z tego co wiem (moja mama leczy się na nadciśnienie) nie wolno przerywać brania tych lekarstw.
Cieszę się,że Tata dobrze znosi naświetlania i przytył!Pozdrawiam świątecznie.
_________________
agni5
 
EwaKol 



Dołączyła: 07 Lut 2010
Posty: 44
Skąd: Siemianowice Śl
Pomogła: 9 razy

 #178  Wysłany: 2010-04-07, 15:10  


Cleo moja Mama jak była w szpitalu, to zażywała swoje leki. Po prostu spakowałam jej wszystko razem z rozpiską jak je zażywać i wiem, ze tak się praktykuje.
Jak pracowałam na ginekologii przychodziły pacjentki ze swoimi lekami na nadciśnienie.
Oddział szpitalny nie zawsze ma dane leki na stanie.
Pozdrawiam serdecznie.
 
 
ela1 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 2479
Pomogła: 516 razy

 #179  Wysłany: 2010-04-07, 21:31  


dlaczego jest lekarz rodzinny nie moze pomoc?
Cleo
A może, poprostu zadzwoń do lekarza rodzinnego. Przecież wie, że Tata bierze leki na nadciśnienie i jakie. Powiedz o całej sytuacji.Spytaj czy mógłby pomoc.
Jeżeli jest człowiekiem to napewno pomoże.
Trzymam kciuki.
_________________
"Odnajdź w sobie zalążek radości, a wtedy radość pokona ból"- R. Campell
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #180  Wysłany: 2010-04-08, 10:34  


Właśnie nie zawsze szpital ma własne leki. Wiem z własnego doświadczenia że leżac w szpitalu na chorobęX i jesteś chory na Y to leki przynosisz swoje. Uważam że powinnaś iść do lekarza rodzinnego i tam uzyskać receptę.
Pozdrawiam serdecznie


[komentarz dodany przez: cleo33: 2010-04-08, 22:11]
Dziekuje za troske EwaKol ja rowniez spakowałam tacie wszystkie leki (tato jest w szpitalu od 4 marca) z tym ze mu sie skonczyły i i zmierzłam do tego ze szpital nie mogł przepisac a lekarz rodzinny rowniez skoro tato jest w szpitalu nie moze przyjsc w jednym czasie do lekarza rodzinnego(leżąc w szpitalu) juz teraz wiem na czym polega sedno ale leki juz załatwiłam z moja pania dr.
(...)
Wszystkim dziekuje za pamiec .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group