1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy spieszyć się z badaniem
Autor Wiadomość
Stasiek_H 


Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2018-08-17, 00:50  Czy spieszyć się z badaniem


Cześć!

Czy z tym, co widać na zdjęciu czekać na wizytę z NFZtu? Nie wiem, ile to może potrwać, z miesiąc? Czy to jest tak rozrośnięte, że trzeba to zbadać jak najszybciej (iść prywanie). Ta kropka pośrodku pojawiła się jakiś czas temu. Dodatkowo wyrosła taka biała, cienka nóżka,po prawej na dole przy krawędzi. (średnica tego pieprzyka po lewej to 5mm.)


20180816_175300 — kopia.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 640 raz(y) 153,72 KB

 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #2  Wysłany: 2018-08-17, 13:09  


Nikt z nas nie oceni tego na podstawie zdjęcia. Jeśli czujesz niepokój umów się jak najszybciej na wizytę. Jeżeli termin będzie odległy zawsze możesz pójść prywatnie.
 
Edka77 



Dołączyła: 18 Sie 2018
Posty: 78
Pomogła: 7 razy

 #3  Wysłany: 2018-08-19, 21:26  


Stasiek_H, Witaj. Ogólnie nie jestem lekarzem i sama mam problem z czymś podobnym. Mianowicie 2 lata temu po powrocie z Grecji zaobserwowałam podobne coś u siebie i szybko zareagowałam gdy tylko zaczęło rosnąć. Wycięli mi, oznajmili wynikiem że to znamię Spitza. Niecałe pół roku od wycięcia na bliźnie zaczęło pojawiać się znowu coś i teraz znowu to wycięłam okazało się że czerniak złośliwy, na szczęście w porę zareagowałam. Jeżeli stwierdzą że musisz to usunąć poproś aby zrobili ci to troszkę z większym marginesem, tak na wszelki wypadek żeby nie próbowało odrosnąć. To nie boli ani mniej ani więcej A będziesz pewniejszy. Ja czekam dalej na rozwój wydarzenia własnego.

[ Dodano: 2018-08-19, 21:31 ]
Stasiek_H, jeszcze jedno do dermatologa musisz mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu może to potrwać nawet trzy cztery miesiące zanim się dostaniesz zależy z jakiej miejscowości jesteś.Próbuj na dwa fronty dermatolog i chirurg onkolog do tego drugiego nie musisz mieć skierowania z tego co pamiętam. Mi właśnie dermatolog machnął ręką że to nic nie jest a chirurg onkolog Jak wyciął to postawił odpowiednią diagnozę
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group