1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
banialuka - komentarze
Autor Wiadomość
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #181  Wysłany: 2010-06-21, 17:25  


banialuka, Kochaniutka dasz radę.
Jak podczas choroby mojego Taty łapały mnie złe nastroje, to wtedy myślałam -'to nie Ty jesteś śmiertelnie chora, więc co ma czuć Tata. Bierz się w garść, jesteś potrzebna Tacie, nie pokazuj mu załamania, ciesz się każdą chwilą którą spędzacie razem'.
Sama sobie dawałam kopa i jakoś mimo krwawiącego serca i ogromnego strachu robiłam dobrą minę do tej straszliwej gry.
Więc Ty także dasz radę.
Musisz zebrać siły, bo walczycie o najważniejszą rzecz na świecie - o życie.
Przykro mi bardzo.
Miałam ogromną nadzieję, że Wy już macie wszystko co najgorsze za sobą.
Życzę dużo sił.
Popłacz, pokrzycz, wyżal się i walcz, bo warto.
Wspieram całym sercem.
Pozdrawiam!
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #182  Wysłany: 2010-06-21, 18:13  


Banialuko, kochanie - przytulam z całej siły - tak mi strasznie przykro... Jak widzisz, są jeszcze dostępne sposoby leczenia - jeszcze jest trochę czasu - proszę, nie zmarnuj go.

Z wielka życzliwością
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #183  Wysłany: 2010-06-22, 00:01  


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-06-21, 18:20]
Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna, póki co ledwo patrze na oczy bo jakos łzy nie chcą przestać płynać :cry:

DSS TOBIE DZIĘKUJĘ SZCZEGÓLNIE :cmok:

Sama nie wiem jak to sie stało ze wyniki znikneły, chyba dlatego ze były na fotosiku.
(...)
Przepraszam ale nie potrafie nawet zrozumieć dobrze mam taki chaos w głowie ze nie wiem jak sie nazywam. Miałam taka wiare i nadzieje w sobie ze mimo iż znałam statystyki to nie dopuszczałam do siebie tej wersji :cry: :cry: :cry:
(...)
Przepraszam raz jeszcze za ten chaos ale nie chciałabym czegoś zaniedbać :cry:
-------------------------------------------


Marzenko zamurowało mnie, nie wiem co napisać ? co otrze Ci łzy?
:/pociesza:/
Przytulam M.
a od jutra walczymy.
 
kikoska 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 164
Skąd: łódzkie
Pomogła: 29 razy

 #184  Wysłany: 2010-06-22, 00:22  


"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać". _itsme_
 
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #185  Wysłany: 2010-06-22, 07:35  


Dziękuję , dziekuję i jeszcze raz dziekuję :cmok: Zagladałam z niepokojem że nikt mi nie odpowie :oops:
Wyprawiam córkę do szkoły a małego zabieram i jade jednak z mama do lekarza. Tylko ciekawe co on kombinuje bo nawet karty nie kazał wyciagac tylko wejść bez niczego, z samym wynikiem :roll: Jak wróce to sie odezwie.

Poza tym nocka zarwana, łez chyba już brak, pół nocy trzymałam herbate na oczach bo nie było ich widać, ale wstał nowy dzień i biore sie za działanie.
Proszę trzymajcie kciuki za moja mamusie, musi nam sie udac :!:
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #186  Wysłany: 2010-06-22, 07:39  


Marzenko, jestem z Wami :tull:
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #187  Wysłany: 2010-06-22, 07:46  


Trzymam kciuki za Mamę i za Ciebie, żebyś miała dużo siły!
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #188  Wysłany: 2010-06-22, 07:54  


Ja również jestem z WAMI !!! :okok" :okok" :okok"
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #189  Wysłany: 2010-06-22, 07:54  


Banialuko, właśnie przeczytałam wyniki TK... :cry: Trzymam kciuki za wizytę u lekarza, daj znać jak poszło :tull:
_________________
mamanel
 
Cyntia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 183
Pomogła: 39 razy

 #190  Wysłany: 2010-06-22, 08:05  


Marzenko ja również jestem z Tobą. Ostatnie wyniki mamusi były dla mnie wielkim zaskoczeniem. :-( Byłam pewna, że całkowicie wyszłyście na prostą. Mimo wszystko nie poddawaj się. Zbierz wszystkie siły i walcz o swoją Mamusię |kill|
 
kaja115 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 735
Pomogła: 125 razy

 #191  Wysłany: 2010-06-22, 08:06  


:okok"
_________________
kaja
 
awilem 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1503
Skąd: Toruń
Pomógł: 371 razy

 #192  Wysłany: 2010-06-22, 10:17  


Gorąco wierzyłem w powodzenie Waszego leczenia. Statystyki statystykami a życie życiem toczy się swoim torem.
Trzymam kciuki za skuteczną chemioterapię.
Trzymaj się.
_________________
Andrzej W.
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #193  Wysłany: 2010-06-22, 10:18  


Banialuko - Marzenko miła - jak każdy z nas raz padasz, raz bierzesz się w kupę. Z wielkim podziwem, że tak szybko przeszłaś do działania.

A forum jest miedzy innymi po to, żeby się wybeczeć.
 
k2196 


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 211
Skąd: Lublin
Pomogła: 22 razy

 #194  Wysłany: 2010-06-22, 13:42  


Nie zaniedbuj śniadań i tym podobnych rzeczy - pamiętaj, że musisz teraz mieć dużo siły - nie tylko psychicznej, ale także fizycznej :)


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-06-22, 13:36]
Dziękuje Wam wszystkim raz jeszcze :cmok: Musze sie szybko zbierac bo mamusia nie moze widzec ze płacze bo wtedy ona gorzej to znosi. Od płakania mam noce, a przy niej staje sie twardzielka z psychologicznymi radami, których pewnie sama potrzebuje.
(...)
Opisze wszystki szczegóły później bo dziecko mi kolezanaka odebrała ze szkoły i musze po nia leciec, a w ogóle to jeszcze śniadania nie jadłam. Później napisze szczegółowo przez co przeszłyśmy :<:
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #195  Wysłany: 2010-06-22, 16:16  


Marzena,

Trzymaj się dzielnie, przykro mi że wynik wyszedł jaki wyszedł :uuu: ale tego sie juz nie zmieni i trzeba walczyć dalej. No i dbaj o siebie proszę :tull:

Ściskam mocno

[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-06-22, 22:58]
A więc tak, nie dosć ze zostałam wyzwana od wieśniary to w dodatku nic konkretnego sie nie dowiedziałam ani nie załatwiłam :<: Mamusia wczoraj dzwonila do lekarza i kazał jej wejść bez wyciagania karty i nie rejestrować sie. Jak zajechałyśmy to było 27 osób i wszyscy wchodzili wg numerków, a weszła dopiero 2 osoba. Mamusia weszła zapytac lekarza co ma robic to kazał wyciagnąć karte i czekać. Jak tu czekac z 3 letnim dzieckiem jak jedna osoba siedziała pół godziny. Płakać mi sie chciało, mały urwisował, mamusia sie denerwowała ze to tak długo trwa, ach szkoda gadac. W końcu okazało sie ze Pani z numerkiem 10 nie wchodzi, ze rezygnuje ze swojej kolejki więc zapytałam jej czy mamusia moze wejść na jej miejsce i sie zgodziła. Oczywiście obok siedziałą Pani której sie to strasznie nie podobało, nie interesowało jej ze przyjechaliśmy tyle kilometrów z małym dzieckiem które sie juz denerwuje (wyjechaliśmy po 8 rano a była już 12) bo stwierdziła ze to handel numerkami :--: Jak w końcu udało mi sie wcisnać na ten numerek to wyzwała nas od wieśniar, ze ze wsi przyjechaliśmy i sie pchamy :--: Mało tego po wejsciu do gabinetu okazało sie ze w rejestracji zgubili mamusi opis TK i lekarz nie wiedział co wyszło. Pani z rejestracji przyszła , przepraszała i w ogóle a my załamane ze nasze czekanie poszło na marne, ale jak wychodziłyśmy z gabinetu to znalazła ten opis i przyniosła.
(...)
Kurcze takie sytacje nie są na moje nerwy, ja za bardzo wybuchowa jestem :--:

absenteeism jak tu zajrzysz to napsz mi prosze czy słyszałaś o doktorze Oczkowskim? Bo dostałam namiary na niego prywatnie i nie wiem gdzie on jest w Koperniku, czy na rozrostach czy w klinice chemioterapii i czy warto iść do niego (chodzi mi o opinie na jego temat) Jak orientujesz sie w tych sprawach to napisz mi proszę. A moze masz godnego polecenia lekarza z chemioterapii, nie musi byc z rozrostowych bo tego nam akurat w rejestracji nie polecała. Mówiła raczej zeby wybrac klinike chemioterapii (tez na II pietrze tylko wchodzi sie innymi schodami). Będę bardzo wdzieczna za namiary na dobrego lekarza onkologa z Łodzi.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group